Premia 150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z Nest Konta

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Mamy bardzo ciekawą propozycję dla osób, które albo myślały o założeniu rachunku bankowego, bądź też w najbliższym czasie zamierzały zmienić dotychczasowe konto w banku. Nasza propozycja to Nest Konto w Nest Banku. Dlaczego? O tym opowiemy szczegółowo w naszym artykule, który specjalnie dla Was przygotowaliśmy.

NestKonto to zdecydowanie jedno z czołowych kont, które warto polecić osobom, myślącym o założeniu rachunku bankowego. Przede wszystkim dlatego, że jest to obecnie najbardziej korzystna oferta rachunku osobistego dostępna na rynku. Konto osobiste całkowicie bezpłatne, a więc pozbawione opłat za prowadzenie, bez płacenia prowizji za wypłaty z bankomatów czy przelewy internetowe. Teraz jednak, jest jeszcze lepszy moment ku temu, by założyć wspomniane konto w Nest Banku!

Premia 150 zł za założenie Nest Konta

Jeżeli teraz zdecydujecie się na założenie bezpłatnego konta w Nest Banku, będziecie mieli możliwość uzyskania dodatkowej premii za założenie konta. Bank może Wam przyznać aż 150 zł, w zamian za spełnienie określonych warunków, które należy dokonać po założeniu konta. By najlepiej zobrazować te warunki, postanowiliśmy wykorzystać infografikę udostępnioną nam przez Nest Bank. Możecie na niej w prosty sposób zobaczyć, za co dokładnie, bank przyzna nam tę dodatkową premię.

Pierwsze trzy premie po 25 zł, wypłacane są za zakupy dokonane kartą dołączoną do Nest Konta. Będziemy musieli w każdym z 3 pierwszych miesięcy po otwarciu konta, dokonać po 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Mogą to być drobne zakupy w sklepie za które zapłacimy kartą, czy równie dobrze płatności za zakupy dokonane w internecie. Łącznie bank za te operacje przyzna nam 75 zł.

Premia 150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z Nest Konta

Kolejne 75 zł będziemy mogli otrzymać od banku, za przelew swojego wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości min. 1000 zł. Ponadto w jednym z 3 miesięcy, będziemy musieli dokonać 5 transakcji bezgotówkowych za pomocą karty.

Konto za bezwarunkowe 0 zł

Możliwość otrzymania dodatkowej premii to nie jedyne atut Nest Konta. Najważniejszy jest fakt, że założenie takiego konta, nie pociągnie za sobą żadnych dodatkowych opłat. Otwierając Nest Konto nie ponosimy jakichkolwiek opłat miesięcznych związanych z jego utrzymaniem. Nie będziemy musieli również ponosić dodatkowych prowizji, wypłacając gotówkę z dowolnego bankomatu na terenie Polski. Co więcej, dokonując krajowych przelewów internetowych w systemie Elixir, nie będziemy płacili żadnych prowizji za ich wykonanie.

Czytaj również

Oceń: