Premia 100 zł za założenie Konta za zero w PKO

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Dzisiaj chciałbym napisać kilka słów na temat specjalnej promocji. Która została uruchomiona wspólnymi siłami banku PKO i współpracującego ze mną portalu Bankier.pl. Każda osoba która założy Konto za zero w PKO Bank Polski, a następnie spełni określone warunki, otrzyma premię w wysokości 100 zł.

Na temat konta osobistego Konto za Zero pisałem już na łamach mojego bloga, więc jeśli interesują Was szczegóły związane z tym kontem, odsyłam Was do tego artykułu. W skrócie podsumuję tylko, że konto jest darmowe w prowadzeniu. Pod warunkiem że otworzymy je razem z kartą do konta i będziemy dokonywać każdego miesiąca, transakcje bezgotówkowe za pomocą karty o wartości nie niższej jak 300 zł.

Premia 100 zł – co należy zrobić aby ją otrzymać? Pierwszy krok to oczywiście założenie konta za Zero. A możecie to zrobić całkowicie przez internet. A w celu dopełnienia formalności nie będzie nawet konieczna wizyta w banku. Żeby skorzystać z promocji i zgarnąć premię, należy to zrobić za pośrednictwem poniższej grafiki. A następnie kliknięcia w przycisk “Weź udział”. Trzeba pamiętać że promocja trwa do 31 marca 2016. A więc wniosek należy złożyć nie później niż do końca marca.

Premia za założenie konta w PKO

Gdy już złożymy wniosek o założenie konta, będziemy musieli podpisać umowę (nie później niż do 30 kwietnia 2016). Gdy nasza umowa będzie już podpisana, w ciągu 30 dni od jej zawarcia, powinniśmy dokonać transakcji bezgotówkowych. Korzystając w tym celu z aplikacji IKO powiązanego z PKO Kontem za Zero. Nie musimy wydawać zbyt dużo, ponieważ wystarczy w tym celu dokonać zakupów za choćby 10 zł. Jeżeli spełnimy ten warunek, premia w wysokości 100 zł trafi na nasze konto do 25 czerwca 2016 r.

Na sam koniec, warto wspomnieć o tym że promocja ta dotyczy wyłącznie nowych klientów PKO Banku Polskiego. A każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię.

Czytaj również

Oceń: