Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki ratalne – przez internet i jeszcze tego samego dnia

Dzisiaj uzyskanie pożyczki z wybranym okresem spłaty to żaden problem - wystarczy że mamy dostęp do internetu a potrzebną gotówkę możemy mieć na kliknięcie myszką.

Niekiedy uzyskanie dodatkowej gotówki to sprawa niemal życia i śmierci. Nie myślimy wtedy o tym ile będzie nas kosztować pożyczenie gotówki, choć oczywiście w granicach rozsądku, ale o tym która firma lub bank nam jej udzieli w miarę najszybszym czasie. Dziś przejrzałem dla Was kilka propozycji pożyczkowych z ratami miesięcznymi, które możecie mieć na koncie jeszcze tego samego dnia i całkowicie używając do tego celu internetu.

Uzyskanie pożyczki całkowicie online to już żadna nowość ponieważ większość firm udzielających choćby chwilówek udziela pożyczek w ten sposób. Co raz więcej firm oferuje również pożyczki ratalne w ten sposób, choć nie we wszystkich równie szybko. Niektóre potrzebują dłuższego czasu na udzielenie nam pożyczki, wymagane jest np. wysłanie i ręczne podpisanie umowy przez firmę kurierską a to może już znacznie wydłużyć czas oczekiwania na potrzebną gotówkę.

Jeżeli mamy szanse na uzyskanie pożyczki gotówkowej w banku to w pierwszej kolejności powinniśmy spróbować takiej właśnie opcji ponieważ dzięki temu uzyskamy najniższy koszt pożyczki. Choć ofert bankowych jest mnóstwo to typowo internetowych pożyczek udziela zaledwie garstka z nich. Mamy najstarszy bank internetowy czyli mBank, mamy iGotówkę czyli serwis działający pod skrzydłami Getin Banku czy Igotówkę za którą stoi BNP Paribas. Za pośrednictwem tych trzech instytucji mamy możliwość uzyskania pożyczki internetowej do której uzyskania nie będzie konieczne wychodzenia z domu ani też odwiedzanie najbliższych placówek.

Nie we wszystkich przypadkach banki mogą nam pomóc, udzielając pożyczkę zdalnie. Największe powodzenie na uzyskanie takiej pożyczki będą mieli klienci tych banków oraz te osoby które mają poprawną historię kredytową w bazach BIK a do tego mogą przedstawić wyciąg z konta w wersji elektronicznej. Kwoty takich kredytów internetowych mogą być różne od 500 zł po 10 czy nawet 20 tyś zł. W przypadku większych kwot może być jednak konieczna dodatkowa wizyta w najbliższej placówce danego banku.

Jeżeli jednak nasze szanse na uzyskanie kredytu bankowego nie są zbyt duże, to możemy zainteresować się pożyczkami które udzielane są pozabankowe przez różnego rodzaju instytucje. W ich przypadku koszt może być nieco większy ale za to czas oczekiwania nawet szybszy niż w przypadku ofert bankowych.

Najtańszą opcję takiej pożyczki znalazłem w nowej ofercie Hapi Pożyczki a więc internetowego odłamu firmy Provident. Hapi różni się tym od Providenta że nie wymaga do udzielenia pożyczki żadnych
bezpośrednich spotkań z konsultantami ponieważ wszystkimi pożyczki udzielane są online. Wskazujemy ile chcemy pożyczyć (do 7500 zł), z jakim okresem spłaty (od 3 do 24 miesięcy) i składamy wniosek o pożyczkę. Jeżeli wniosek składamy do południa to bardzo prawdopodobne że potrzebną gotówkę dostaniemy na swoje konto bankowe jeszcze tego samego dnia. Pożyczki w Hapi dostępne są dla osób już od 18 roku życia.

Przykładowa pożyczka w Hapi Pożyczki:
– kwota pożyczki: 2000 zł
– spłata pożyczki: 12 rat miesięcznych
– miesięczna rata: 264,64 zł

Nieco większy koszt pożyczki uzyskamy w firmie Zaplo gdzie rata miesięczna przy takiej samej pożyczce wyniosła 292.5 zł. Maksymalna kwota dostępnych pożyczek zamyka się w kwocie 4000 zł a okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do 12 miesięcy. Zarówno Hapi jak i Zaplo zweryfikuje dane osoby starającej się o uzyskanie pożyczki zarówno w rejestrach dłużników jak i bazach BIK. Jeśli więc nie mamy na swoim koncie żadnych zadłużeń a do tego mamy ukończone 20 la to możemy śmiało składać wniosek o pożyczkę w Zaplo – link do wniosku o pożyczkę w Zaplo

I na koniec przedstawię jeszcze Incredit która posiada koszt pożyczek bardzo zbliżony do Zaplo a rata miesięczna w przypadku pożyczki 2000 zł z 12 miesięcznymi ratami, wyniosła dokładnie 300 zł. Do uzyskania pożyczki w Incredit również będzie wymagane ukończone 20 lat, nie będzie jednak konieczna weryfikacja w bazach BIK. Pewnym ograniczeniem w przypadku oferty Incredit jest kwota pierwszej pożyczki która może wynosić maksymalnie 1500 zł, w przypadku kolejnej może to być już nawet do 5000 zł. Okres spłaty możemy sobie dopasować dowolnie i może to być od 1 do 24 miesięcy – link do wniosku o pożyczkę w Incredit

3 Comments

  1. Polecicie pozyczki ratalne bez bik? Ktore oferuja kredyty na kilka rat? Kwota niewielka bo 2500 zl. Rat chcialabym min. 5 zeby splacac po 500 zl miesiecznie. Czy ta kwota nie jest zbyt niska na tak dluga splate? Wiekszosc chce mi wcisnac 12 rat.

    • Najtańszą opcją byłaby tutaj pożyczka w Wonga, tyle że niestety u nich nagetyany BIK niestety nie przejdzie. Jeśli więc koniecznie ma być pożyczka bez weryfikacji w BIK to spróbuj w Ferratum albo Provident, tyle że ta pierwsza opcja będzie tańsza, ponieważ Provident zaproponuje Ci tylko pożyczkę domową a ta jest droższa w spłacie.

    • Jak już ma to być pożyczka pozabankowa a nie bankowa, to staraj się wybrać właśne jak najkrótszy okres spłaty bo rozłożenie spłaty na 12 czy 24 m-ce to bardzo nie korzstna opcja. Pożyczkę z tak długim okresem spłaty można brać w banku ale w firmie pożyczkowej to niezbyt rozsądne rozwiązaniem moim zdaniem.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*