Pożyczka Zimowa w Alior Banku z prowizją 0%

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Przed zbliżającymi się świętami, Alior Bank wprowadza promocyjną ofertę Pożyczki Zimowej 0% prowizji. To oferta dostępna wyłącznie przez internet, dzięki której mamy szans na uzyskanie taniej pożyczki od Alior Banku – bez prowizji i z dodatkowym ubezpieczeniem na życie.

Czym wyróżnia się nowa oferta Alior banku? Pożyczka Zimowa udzielana jest bez pobierania dodatkowej prowizji. Dodatkowo otrzymujesz ubezpieczenie na życie, dzięki któremu możesz ze spokojną głową spłacać raty pożyczki. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki możesz załatwić całkowicie przez internet, siedząc wygodnie w fotelu. Środki otrzymasz nawet w ciągu 24 godzin od momentu zawarcia umowy.

Pożyczka Zimowa – pożyczka tylko online

Oferta Pożyczki Zimowej dostępna jest w postaci pożyczki online, dostępnej wyłącznie drogą internetową. Wystarczy że złożysz wniosek o pożyczkę przez internet a następnie poczekasz na rozmowę telefoniczną od konsultanta Alior Banku. Jeśli Twoja zdolność i historia kredytowa będzie odpowiednia, bank przeleje środki na wskazane przez Ciebie konto bankowe. Oferta pożyczki zimowej dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku i tylko online.

Pożyczka Zimowa w Alior banku to kredyt gotówkowy udzielany w wysokości do 50 tyś zł z oprocentowaniem tylko 6,9%. Wnioskując o konkretną kwotę kredytu, masz możliwość wskazania okresu kredytowania w określonej liczbie lat i miesięcy. Pełną informację o kosztach pożyczki, otrzymasz przed podpisaniem umowy. Dzięki temu będziesz mógł na spokojnie przeanalizować warunki umowy oraz harmonogram spłat. Złożenie wniosku o pożyczkę nie powinno zająć Ci więcej jak kilka minut.

Czytaj również

Oceń: