Pożyczka za darmo na 61 dni – tym razem w Incredit

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Darmowa pożyczka z 61-dniowym okresem spłaty, dostępna dla nowych klientów w firmie Incredit.

Nie da się nie zauważyć, że ostatnio firmy pożyczkowe wprowadziły kolejny nowy trend po darmowych pożyczkach 30-dniowych. Mowa tu o pożyczkach nawet z 60-dniowym okresem spłaty i to w dodatku oferowanymi za darmo. Taka propozycja pojawiła się w ofercie firmy specjalizującej się w pożyczkach ratalnych – Incredit.

Pierwsza pożyczka za darmo 2000 zł na 61 dni za darmo – tak brzmi reklama zachęcają do sięgnięcia po pierwszą pożyczkę w firmie Incredit. Oczywiście wspomniana promocja jak się można domyśleć, tyczy się wyłącznie nowych klientów a więc tych osób które nie miały okazji pożyczać jeszcze gotówki za pośrednictwem Incredit. Dlaczego oferta jest kusząca i godna zainteresowania oraz kto może skorzystać z tej oferty? O tym pokrótce piszę poniżej..

Incredit 61 dni

To, co przykuwa moją główną uwagę w tej ofercie to termin spłaty pożyczki – nie musimy oddawać pożyczonej kwoty w dwóch miesięcznych ratach, ponieważ spłata pożyczki odbywa się poprzez spłacenie całości dokładnie po 2 miesiącach od chwili uzyskania pożyczki. Oznacza to że jako nowy klient Incredit możemy teraz pożyczyć 2000 zł (to maksymalny limit dla nowych klientów) a będziemy mogli je oddać dokładnie po 61 dniach, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat.

Jakie wymagania należy spełnić aby skorzystać z promocyjnej oferty Incredit? Główny warunek to oczywiście składanie pierwszego wniosku o pożyczkę w Incredit, trzeba również posiadać ukończone 21 lat, posiadać dochód umożliwiający spłatę pożyczki oraz co ważne – nie figurować w rejestrach dłużników za opóźnienia w płatnościach rachunków czy faktur. Do uzyskania pożyczki w większości wypadków, nie jest konieczne przedstawianie zaświadczenia o dochodach.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (4/5)

    Tej darmowej promocji co prawda już nie ma w ofercie Incredit, ale nadal można uzyskać u nich pożyczkę z 2 miesięcznym, czy jak kto woli 61-dniowym okresem spłaty.

Oceń:*