Pożyczka za 0 zł w Providencie

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Okazuje się, że nie tylko firmy udzielające chwilówek oferują promocyjne warunki pierwszej pożyczki za 0 zł. Teraz z podobną promocją do swoich klientów, wyszła firma Provident oferując pożyczkę za 0 zł przy założeniu że spłacimy ją w ciągu miesiąca.

Wspomniana promocja ograniczona jest jednak czasowo ponieważ potrwa do końca kwietnia 2016 roku. Oferta specjalna 0% dotyczy wyłącznie pożyczki samoobsługowej o której pisałem już na łamach bloga, a przypomnę że dostępna jest ona w firmie Provident wyłącznie za pośrednictwem internetu. Możemy ją uzyskać bezpłatnie, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów pod warunkiem zwrotu całej pożyczonej kwoty w terminie spłaty pierwszej miesięcznej raty pożyczki.

Darmowa pożyczka w Provident

Oznacza to dokładnie tyle, że możemy wziąć w Providencie pożyczkę na okres 3 czy więcej miesięcy a następnie spłacić całą pożyczoną kwotę w ciągu miesiąca i nie będziemy przy tym ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Pożyczka samoobsługowa którą oferuje Provident to możliwość pożyczenia przez internet nawet do 7500 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Spłata odbywa się w ratach miesięcznych a samo uzyskanie pożyczki odbywa się bez konieczności odbywania spotkania z pracownikami czy konsultantami firmy. Pożyczki dostępne są dla osób które posiadają ukończone 18 lat, posiadają stałe miesięczne dochody oraz nie posiadają zadłużeń w rejestrach dłużników oraz bazach BIK.

Czytaj również

1 Comment
  1. Provident nadal posiada w swojej ofercie pożyczkę za 0 zł. Skierowana ona jest do nowych klientów firmy a jej spłata może odbyć się w 4 ratach miesięcznych. Kwota pożyczki dostępna w ramach pożyczki 4×0 wynosi od 500 do 1500 zł.

Oceń: