Pożyczka za 0 zł na 4 miesiące

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Śpieszymy donieść o nowej promocji, jaką przed chwilą uruchomiła u siebie firma Provident. Zainteresuje ona głównie te osoby, które nigdy wcześniej nie miały okazji korzystać z pożyczki tej firmy. Otóż jeżeli zdecydujemy się sięgnąć po pierwszą pożyczkę w firmie Provident, to będziemy mogli ją pożyczyć całkowicie za darmo na okres aż 4 miesięcy.

O ile firmy pożyczkowe, głównie te udzielające chwilówek, udzielają darmowych pożyczek na okres 30 czy 45 dni, to Provident postanowił pójść krok dalej. Firma uruchomiła promocję, w ramach której pierwsza pożyczka może zostać udzielona za darmo, na okres aż 4 miesięcy. Promocja dotyczy oczywiście wyłącznie nowych klientów. Którzy nigdy wcześniej nie korzystali z oferty firmy. Takie osoby będą mogły uzyskać darmową pożyczkę w wysokości od 500 do 1500 zł. Warunkiem skorzystania z warunków promocyjnych, jest terminowa spłata pożyczki. W 4 miesięcznych ratach lub w 17 ratach tygodniowych.

Pożyczka na start za 0 zł na 4 miesiące

Oferta dla nowych klientów została uruchomiona z dniem 11 kwietnia 2018 roku. Mogą z niej skorzystać osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług firmy. Do oddania będziemy mieli dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. A więc nie interesują nas w tym wypadku żadne dodatkowe koszty związane z uzyskaniem pożyczki. Maksymalną kwotą pierwszej pożyczki z uwzględnieniem warunków promocyjnych jest jednak kwota nie wyższa jak 1500 zł. Warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie ukończonych 18 lat i brak zadłużeń widocznych w rejestrach dłużników. Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest również posiadanie aktualnego dowodu osobistego.

Firma Provident działa na rynku pożyczkowym w Polsce już od 20 lat. A więc jest to niewątpliwie najstarsza firma udzielająca pożyczek pozabankowych. Stali klienci firmy, mają możliwość pożyczenia pożyczek w wysokości nawet do 15 000 zł z okresem spłaty do 36 miesięcy. Od dłuższego czasu firma umożliwia uzyskanie pożyczki z wybranym rodzajem spłaty pożyczki. Może ona być spłacana w ratach tygodniowych lub miesięcznych. Osoby z dobrą historią i zdolnością kredytową mają możliwość uzyskania pożyczki w Providencie całkowicie przez internet.

Czytaj również

1 Comment
  1. Szkoda że już nie dostępna ta promocja. Szukam czegoś podobnego z prowizją 0%, ale w ostatnim czasie poznikały takie pożyczki 0% i ciężko coś sensownego znaleźć.

    (5/5)

Oceń: