Pożyczka z oprocentowaniem 0%

- BNP Paribas Polska

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Pierwsza pożyczka z oprocentowaniem 0% Pierwsza pożyczka z oprocentowaniem 0% dla nowych klientów to nowa propozycja banku BNP Paribas Polska, którzy myślą o pożyczeniu w najbliższym czasie dodatkowej gotówki.

Bank BNP Paribas Polska uruchomił właśnie promocję dla nowych klientów, zainteresowanych otrzymaniem pożyczki gotówkowej w banku. Jako nowy klient banku, otrzymamy możliwość uzyskania pożyczki z oprocentowaniem stałym wynoszącym 0%.

Oferta pożyczki BNP Paribas dla nowych klientów nie jest w pełni darmowa. Owszem, oprocentowanie pożyczki wynosi 0 procent, jednak korzystając z oferty banku, będziemy musieli ponieść koszt RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) które wynoszą 2,88% w skali roku.

Pożyczka z zerowym oprocentowaniem do 4000 zł

Nowa oferta promocyjna BNP Paribas Polska choć przedstawia się dosyć korzystnie dla nowego klienta, to nie jest ona w pełni darmową pożyczką, do jakich przyzwyczaiły nas wcześniej firmy pożyczkowe. Przede wszystkim, jeśli skorzystamy z pożyczki banku, będziemy musieli ponieść koszt wspomnianego RRSO. Pożyczka udzielana jest na raty miesięczne, więc raczej dziwne byłoby gdyby bank zdecydował się udzielić jej nam całkowicie za darmo.

Drugą istotną rzeczą jest wysokość wspomnianej pożyczki z zerowym oprocentowaniem. Otóż może ona wynosić maksymalnie do 4000 zł a jej spłata odbywać będzie się w równych ratach miesięcznych. Tutaj będziemy mieli do dyspozycji okres wynoszący od 6 do 24 miesięcy. Produkt Pożyczka z oprocentowaniem 0%, dostępny jest wyłącznie dla nowych klientów banku BNP Paribas Polska. Osoba wnioskująca o pożyczkę, powinna posiadać ukończone 18 lat oraz posiadać odpowiednią zdolność kredytową.

Czytaj również

Oceń:*