Pożyczka ratalna na 30 miesięcy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

9 udostępnij na FB
Pożyczka ratalna na 30 miesięcy Super Grosz umożliwia zaciągnięcie pożyczki nawet na 30 miesięcznych rat. Czy zaciąganie pożyczki z tak długim okresem spłaty będzie dla nas opłacalne?

Dzisiaj będzie o kolejnej pożyczce ratalnej która pojawiła się na naszym krajowym rynku pożyczkowym. Co ciekawe, nie jest to kolejna pożyczka ratalna której maksymalny okres spłaty to 24 miesiące, ponieważ w przypadku tej firmy maksymalny okres spłaty może wynosić nawet 30 miesięcy. O jakiej firmie mowa?

O Super Groszu pisałem już na łamach bloga, dzisiaj mam okazję poświęcić kilka słów ich pożyczce ratalnej, która dostępna jest w ofercie firmy. Otóż jest to Pożyczka ratalna na 30 miesięcy, długoterminowa od 1000 do 4000 zł, z możliwością rozłożenia spłaty na raty miesięczne. Tutaj będziemy mieli do dyspozycji okres spłaty sięgający od 8 do nawet 30 miesięcy. Od siebie muszę dodać, że tak długi okres spłaty jest dostępny tylko w nielicznych ofertach firm pożyczkowych.

Super Grosz – pożyczki na 30 miesięcy

Koszty pożyczki w Supr Groszu – oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził kosztów pożyczki ratalnej. Za przykład wziąłem sobie pożyczkę w maksymalnej wysokości 4000 zł, rozłożoną na okres spłaty 30 miesięcznych rat. Przyznam że wynik niestety mnie osobiście rozczarował i to znacznie, ponieważ łączny koszt pożyczki obejmujący prowizję i odsetki to dokładnie 4532 zł i 30 groszy. Tyle więcej będziemy mieli zapłacić oddając miesięczne raty pożyczki, co łącznie daje do spłaty kwotę 8532,30 zł. Z ciekawości porównałem tę kwotę do oferty Takto Finanse, która jako jedna z nielicznych również posiada u siebie 30 miesięczny okres spłaty i co najciekawsze, koszt pożyczki w Takto okazał się jeszcze wyższy. No niestety, ten przykład idealnie pokazuje, że zaciąganie pożyczek pozabankowych z tak długim okresem, kompletnie mija się z celem. To zdecydowanie zbyt drogi interes.

Dopełniając jednak formalności, wspomnę jeszcze jakie wymagania musimy spełnić aby uzyskać pożyczkę ratalną na 30 miesięcy w Super Groszu. Wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać polskie obywatelstwo i to w zasadzie wszystko. Nie jest wymagane przedstawianie dodatkowych zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu, wystarczy że w naszym posiadaniu jest dowód osobisty, konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Czytaj również

9 Opinie
  1. Hmm.. koszty jednak wysokie mają, jak dobrze poszukamy to znajdziemy pożyczki znacznie tańsze w spłacie, tym bardziej w przypadku pożyczek do 4000 zł. Oczywiście nie każda firma zaproponuje nam taki długi okres spłaty jak u nich, ale czy jest sens zaciągać pożyczkę aż na 30 miesięcy? Mało przemyślana opcja..

  2. Rynek pożyczek pozabankowych prężnie się rozwija, jest ich na tyle, że można znaleźć coś na lepszych warunkach. Pamiętajmy również o tym, że jeżeli zdecydowaliśmy się na jakąś ofertę zawsze możemy z niej zrezygnować, bo mamy do tego prawo. Zwróćmy również uwagę na to, co powinna zawierać umowa pożyczkowa, żebyśmy później nie byli zaskoczeni kosztami.

  3. Teraz w Super Groszu można już uzyskać pożyczkę na 48 miesięcy i z tego co się orientuję jest to pożyczka pozabankowa z najdłuższym możliwym okresem spłaty. Są firmy które oferują jeszcze dłuższe pożyczki, ale koszty są dwa razy takie.

  4. Fajnie ale nie wiem za bardzo kto może dostać u nich pożyczkę. Złożyłem wniosek i decyzja odmowna a nie należę do osób zadłużonych. Jakieś tam opóźnienia wcześniej miałem, dlatego też w banku mam problem z uzyskaniem kredytu ale poza tym nie jestem jakimś ekstremalnym przypadkiem typu komornik, bazy dłużników itp.

  5. W Zaplo można dostać też pożyczkę na 30-36 miesięcy i gwarantuję Wam że po niższych kosztach niż w przypadku tej oferty Super Grosz. Oczywiście jeśli zdecydujemy się na wysoką kwotę pożyczki oraz długi okres spłaty, to w przypadku ofert pozabankowych zawsze te koszty będą bardzo wysokie. Pożyczając na 30-miesięcy to jedynie w banku możemy dostać w miarę rozsądne warunki.

  6. Pożyczka na 30 rat? A czy Wy widzieliście ile taka pożyczka u nich kosztuje? Przecież nie dość że będziecie musieli spłacić to co pożyczyliście, to jeszcze drugie tyle będzie wliczone w raty pożyczki. Moim zdaniem to gruba przesada ale każdy wybiera takie rozwiązania jakie mu pasują.

  7. No ja sprawdzałem i trzeba sobie to na prawdę dobrze przemyśleć jeśli kogoś interesują pożyczki na 30 miesięcy. Wiem że dla niektórych to ostatnia deska ratunku, ale może w takim razie lepiej poszukać jakiejś tańszej opcji w spłacie, choćby z poręczycielem czy z żyrantem – będzie na pewno taniej.

  8. Polecam kredyt na 30 miesięcy w banku a jeszcze lepiej limit odnawialny i mamy cały czas dostęp do dodatkowej gotówki. Limit jest na 12 miesięcy, ale jeśli będziemy dotrzymywać warunków to po 12 miesiącach jest przedłużany, więc praktycznie większy limit możemy spłacać znacznie dłużej.

  9. Może i droga oferta ale na pewno łatwiej dostępna niż kredyt w banku. Super Grosz nie robi dużych problemów na drodze do uzyskania pożyczki, więc jak komuś bardzo zależy powinien u nich dostać dodatkową gotówkę. Oczywiście jeśli nie mieliśmy wcześniej problemów z zadłużeniami.

Oceń:*