Pożyczka Ratalna losuje smartfony

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Jeżeli chcielibyście przed świętami wzbogacić się o smartfon Samsunga to właśnie Pożyczkaratalna oferuje obecnie promocję w ramach której co tydzień losowana jest taka nagroda wśród osób biorących pożyczkę.

Mnoży się ostatnio różnych firm i marek na rynku pożyczek pozabankowych, zarówno tych udzielanych krótkoterminowo czyli tzw. chwilówek jak i tych długoterminowych ze spłatą ratalną. PożyczkaRatalna jak się można domyślać, należy do tego drugiego grona, nie jest to jednak żadna nowa firma na krajowym rynku pozabankowym a jedynie nowa marka działająca pod skrzydłami znanej firmy pożyczkowej.

Firmy pozabankowe ostatnio mnożą się i troją, jednak za większością nowych marek stoją te same firmy. Kreditech posiada takie marki jak Zaimo, Kredito24 czy Pandamoney, do Ferratum należą Ekspres Kasa czy Ofin a Pożyczka Ratalna czy Ratka.pl to natomiast nowe marki należąca do Aasa Polska. Nic więc dziwnego że oferta praktycznie niczym się nie różni od macierzystej oferty firmy. W skrócie – pożyczki od 1500 do 3400 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy.

Sama strona Pożyczki Ratalnej prezentuje się dosyć zachęcająco, głównie za sprawą komiksowych żarcików wyświetlanych na głównej stronie. Dowiemy się z nich m.in że dzięki pożyczce można wykonać remont, wykupić wycieczkę czy zrobić prezent teściowej na święta. To wszystko prawda a dodatkowo Aasa.. oo przepraszam – Pożyczka ratalna posiada jedne z najtańszych propozycji pożyczek pozabankowych dostępnych na rynku, o czym zresztą wspominałem przy okazji przeprowadzanego ostatnio rankingu pożyczek 6-miesięcznych.

Warunki uzyskania pożyczki są takie same jak u Aasa a więc ukończone 20 lat, udokumentowane dochody oraz brak zadłużeń w rejestrach dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

I na koniec nowość z ostatniej chwili – co tydzień wśród osób biorących pożyczkę losowana jest nagroda którą jest smartfon SAMSUNG GALAXY GRAND NEO – akcja potrwa do 16 grudnia 2015 roku.

Czytaj również

Oceń:*