Pożyczka przed świętami za darmo plus premia 67 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Premia 67 zł od Pożyczkaplus Dzięki nowej promocji w firmie Pożyczkaplus, nie tylko uzyskamy darmową pożyczkę z okresem spłaty 30 dni, ale zyskamy również dodatkową premię w wysokości 67 zł

Zależy Wam na dodatkowej gotówce, przed zbliżającymi się świętami a nie korzystaliście jeszcze z oferty Pożyczkaplus? Teraz nie tylko macie okazję uzyskania w pełni darmowej pożyczki na 30 dni. Dodatkowo macie szansę otrzymania premii w wysokości 67 zł.

Nie bez znaczenia jest fakt, czy korzystaliście już wcześniej z usług firmy Pożyczkaplus. Bowiem tylko nowi klienci mogą skorzystać z promocyjnej oferty przed świętami i otrzymać pożyczkę całkowicie za darmo oraz z dodatkową premią 67 zł. Promocja trwa tylko do 15 grudnia 2019 do godz. 23:59, więc warto się pospieszyć!

Pożyczka za darmo na 30 dni i premia od Pożyczkaplus

Jak skorzystać z tej przed świątecznej promocji? Jak wspomnieliśmy już na wstępie, trzeba należeć do grona osób, które w przeszłości nigdy wcześniej nie korzystały z oferty firmy Pożyczkaplus. Wniosek o pierwszą pożyczkę internetową w Pożyczkaplus możemy złożyć całkowicie przez internet, jednak nie później jak do 15 grudnia 2019.

Warunkiem przyznania premii w wysokości 67 zł jest pozytywne przejście procesu weryfikacyjnego, w celu przyznania pożyczki. Klient, któremu zostanie udzielona pożyczka, powinien w terminie nie przekraczającym 30 dni, oddać całą pożyczoną kwotę na wskazana konto bankowe. Tylko w takiej sytuacji, Pożyczkaplus nie naliczy żadnych dodatkowych opłat za udzieloną pożyczkę oraz przyzna dodatkową premię w wysokości 67 zł. Niezbędne jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych, przesyłanie informacji handlowych oraz innych, o których informacja została zawarta w regulaminie promocji.

Przypomnijmy, że w ramach pierwszej darmowej pożyczki możemy uzyskać kwotę do maksymalnie 3000 zł. Warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie ukończonych 19 lat oraz stałego i udokumentowanego źródła dochodu. Choć firma nie sprawdza BIK, to przeprowadza weryfikację za pośrednictwem innych rejestrów jak BIG, Kaczmarski Group, Platforma Wymiany Informacji pożyczkowej (CRIF).

Czytaj również

Oceń:*