Pożyczka na 4 raty

- ostatnia rata bez dodatkowych kosztów w Incredit

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
pożyczka na 4 raty miesięczne Pożyczka na 4 raty miesięczne w Incredit teraz może być jeszcze tańsza dzięki nowej, jesiennej ofercie promocyjnej Nowa oferta 4 za 3.

Incredit przygotował jesienną promocję dla osób które wezmą w Incredit pożyczkę na 4 miesiące. Taka pożyczka może okazać się tańsza w spłacie, jeśli tylko będziemy terminowo spłacali raty miesięczne pożyczki.

Nowa oferta 4 za 3! Czyli 4 rata bez kosztów to nowa oferta Incredit, z której mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane pożyczeniem dodatkowych pieniędzy. Jeśli zaciągniętą w Incredit pożyczka na 4 raty będzie spłacana terminowo, to firma nie naliczy nam dodatkowych kosztów za 4 ratę. Dokładnie obrazuje to poniższy harmonogram spłaty pożyczki 4-miesięcznej, gdzie 4 rata to wyłącznie część zaciągniętej kwoty pożyczki, bez naliczonych dodatkowych odsetek.

Nowa oferta 4 za 3! Czyli 4 rata bez kosztów

Promocyjna oferta 4 za 3 w Incredit

Na promocyjnej ofercie Incredit skorzystają te osoby, które mają w planach pożyczkę z niedługim okresem spłaty a więc w tym przypadku pożyczkę na 4 miesięczne raty. Podstawowym warunkiem nie naliczenia dodatkowych odsetek przez Incredit, jest terminowa spłata 3 pierwszych rat pożyczki.

Kto może się ubiegać o pożyczkę w Incredit? Warunkiem otrzymania pożyczki na 4 raty w firmie jest posiadanie ukończonych 21 lat i polskie obywatelstwo. Ponadto należy posiadać konto bankowe oraz aktywny telefon komórkowy. Incredit udziela pożyczek osobom które posiadają regularne miesięczne dochody i uzyskają pozytywną historię kredową. A więc nie posiadają zaległości w spłacie innych kredytów lub pożyczek. Firma nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń a pożyczek udziela bez zaświadczeń o dochodach. Dodatkowa weryfikacje pożyczkobiorcy może się odbyć za pośrednictwem nowoczesnej usługi Kontomatik lub poprzez przelanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł.

Czytaj również

Oceń:*