Pierwsza pożyczka do 1200 zł w Szybkiej Monecie

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Szybka Moneta podwyższyła limit dla nowych pożyczkobiorców, sięgających po pierwszą pożyczkę.

Kolejna firma pożyczkowa zdecydowała się podwyższyć nieco kwoty dostępnych pożyczek. Wszyscy nowi klienci, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług firmy, mają możliwość pożyczenia przy pierwszej pożyczce do 1200 zł. Co może zainteresować Was jeszcze bardziej, pierwszą pożyczkę uzyskacie u nich za darmo, pod warunkiem zwrotu całej pożyczonej kwoty w ciągu 15 dni.

Pierwsza pożyczka do 1200 zł w Szybkiej Monecie. – tyle ma do zaproponowania nowym klientom Szybka Moneta, firma specjalizująca się w udzielaniu chwilówek. Dodatkowo jeśli całą pożyczoną kwotę spłacimy w ciągu 15 dni, nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat ani kosztów związanych z pożyczeniem gotówki w firmie.

Zwiększenie limitu dla nowych klientów to nie jedyna nowość w ofercie firmy, ponieważ zwiększeniu uległy również pożyczki dla stałych klientów. Przy piątej zaciąganej pożyczce mamy możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet 4200 zł. Warunkiem jej uzyskania jest oczywiście terminowa spłata wszystkich poprzednich pożyczek.

Pożyczki od 20 lat – głównym warunkiem uzyskania pożyczki w Szybkiej Monecie jest ukończone 20 lat. Ponadto należy posiadać polskie obywatelstwo oraz aktywny rachunek bankowy, z którego będziemy musieli przelać opłatę weryfikacyjną w wysokości 0,01 zł.

Czytaj również

Oceń:*