Oktoberfest’owa promocja Freezl – taniej o 17%

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Kto ma ochotę świętować święto piwa Oktoberfest razem z Freezl?

O świętowaniu w ramach Oktoberfestu, pamięta się nie tylko w Niemczech ale również jak się okazuje w Polsce. Marka pożyczkowa Freezl, z okazji tego wrześniowego święta piwa uruchomiła specjalną, kilkudniową promocję w ramach której będzie można wziąć pożyczkę o 17 procent niż dotychczas.

Jeśli ktoś nie zna jeszcze marki Freezl, to pozostaje mi go odesłać do artykułu w którym swego czasu miałem okazję przybliżać ich ofertę pożyczkową. Począwszy od dnia dzisiejszego czyli 13 września do 17 września 2016, obowiązywać będzie promocja w ramach której koszty pożyczki będą znacznie niższe niż do tej pory. Nowa promocja Freezl zakłada obniżenie kosztów pożyczki o 17%.

Chwilówki do 5000 zł z 35 dniowym okresem spłaty – to co wyróżnia ofertę Freezl spośród oferty innych firm pożyczkowych to na pewno wysokie kwoty pożyczek które mogą sięgać nawet 5000 zł już przy udzielaniu pierwszej pożyczki. Nieco wydłużony został tu również okres spłaty który może sięgać 35 dni. Ofertą firmy powinny zainteresować się również osoby które miały wcześniej drobne przygody z nie terminowymi spłatami, w związku z czym posiadają negatywną historię kredytową. Freezl umożliwia uzyskania pożyczki bez weryfikacji w bazach Biura Informacji Kredytowej.

Czytaj również

Oceń:*