Odbierz walizkę Wittchen i 400 zł zwrotu za rezerwacje na booking.com

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Jak wygrać walizkę Wittchen? Składając wniosek o założenie karty kredytowej Citi Simplicity oraz spełniając określone warunki, możemy otrzymać walizkę i 400 zł cashback w znanym serwisie rezerwacji hoteli.

Kolejna promocji uruchomiona przez Citibank. Tradycyjnie promocja powiązana jest z jednym z najpopularniejszych produktów finansowych oferowanych przez bank, czyli z kartą Citi Simplicity.

Nie wiem jak wy, ale my już zdążyliśmy się przyzwyczaić do promocji, które niemal jedna po drugiej przygotowuje dla potencjalnych klientów Citibank. Najczęściej powiązane są one ze wspomnianą wcześniej kartą Citi Simplicity i tak jest również teraz.

Walizka Wittchen plus 400 zł cashback w booking.com

Jeśli złożymy wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, będziemy mogli otrzymać od Citibanku walizkę Wittchen o wartości 350 zł oraz 400 zł zwrotu (tzw. cashback) za rezerwacje w znanym serwisie rezerwacji noclegów Booking.com. Pewnie interesuje was teraz, co należy zrobić aby stać się posiadaczem tych bonusów? Już Wam to zdradzamy!

Jak się pewnie domyślacie, pierwszym krokiem w celu skorzystania z promocji będzie założenie karty kredytowej Citi Simplicity. Wniosek o założenie karty możemy wypełnić przez internet, ważne by zrobić to nie później niż do 14.05.2019 roku. Po otrzymaniu karty, konieczne będzie zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online oraz rejestracja w programie Mastercard Priceless Specials. Gdy to już opanujemy, będziemy musieli spełnić jeszcze jeden warunek, który bardzo często jest wymagany przy tego rodzaju promocjach. Mówi on wykonaniu dowolnej transakcji za pomocą karty na min. 500 zł / miesięcznie, przez 3 kolejne miesiące. Za każdy miesiąc w którym wykonamy określoną transakcję otrzymamy 7000 punktów. A więc sumując 3 miesiące, będzie to łącznie 21 000 punktów. Spełniając te warunki, będziemy mogli zabrać w podroż naszą nową walizkę od Wittchen.

No dobrze, walizkę już mamy, a jak uzyskać 4% zwrot w Booking.com? Wystarczy, że posiadając kartę Citi Simplicity, będziemy dokonywać rezerwacji hoteli na booking.com. 4-procentowy zwrot otrzymamy automatycznie na swoją kartę kredytową, w ciągu 70 dni od momentu wymeldowania z miejsca, w którym dokonywaliśmy rezerwacji. Warto przy tej okazji wspomnieć, ze płacąc kartą Citi w podróży, możemy otrzymywać spore rabaty również w wielu innych miejscach jak choćby w Emirates (10% rabatu), Stena Line (nawet do 50% rabatu) czy Hertz (10% zniżki na wynajem auta).

Co można powiedzieć o samej karcie kredytowej Citi Simplicity? Jest to karta kredytowa online bez opłaty rocznej czy opłat miesięcznych. Wysokość przyznanego limitu na karcie uzależniona jest od wysokości uzyskiwanych dochodów czyli od oceny zdolności kredytowej. Podstawowe wymagania które powinniśmy spełnić aby uzyskać kartę w Citi, to ukończone 18 lat oraz minimalny dochód w wysokości 1200 zł netto (działalność gospodarcza min. 2500 zł netto).

Czytaj również

Oceń:*