Nowy smartfon OPPO w gratisie do karty kredytowej od Citibanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Nagroda powitalna OPPO AX7 Smartfon OPPO AX7 może stać się Twoją własnością, jeśli założysz w Citibanku kartę kredytową, a następnie spełnisz dwa dosyć proste warunki z regulaminu promocji.

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję przedstawiać szczegóły promocji karty kredytowej Citibanku z voucherem zakupowym do sklepów Leroy Merlin. Dzisiaj na naszych łamach gościć będzie kolejna promocja, która dotyczy tego samego banku i tej samej karty kredytowej.

Zmienia się natomiast główny bonus który otrzymamy za założenie karty kredytowej Citi Simplicity. Jeśli nie jest Wam potrzebny voucher na zakupy budowlane, to może zainteresuje Was nowy smartfon, który otrzymacie od Citibanku całkowicie za darmo. Oczywiście jeśli bank przyzna Wam kartę kredytową a następnie spełnicie określone warunki, o których mówi regulamin.

W jaki sposób otrzymacie nowy smartfon od Citibanku?

Zacznijmy może od przestawienia głównej nagrody powitalnej, jaką możemy otrzymać od Citibanku. Jest nią smartfon OPPO AX7 z pamięcią RAM 4GB i 64GB na dane, wyświetlaczem 6.2 cala, aparatem przednim o rozdzielczości 13Mpix i baterią o pojemności 4230mAh. Jeśli będziecie chcieli znaleźć nieco więcej informacji na jego temat, to tutaj na pewno z pomocą przyjdą Wam dane dostępne w internecie. Ogólnie smartfon cieszy się dosyć dobrymi opiniami. Większość osób doceniło telefon za czas pracy na baterii i jego funkcjonalność. Średnia cena dla tego modelu to aktualnie około 750 zł.

Otrzymanie smartfona Oppo od Citibanku jest w zasadzie banalnie proste. Wystarczy złożenie internetowego wniosku o założenie karty kredytowej Citi Simplicity. W tym miejscu wymagane będzie również dołączenie dokumentów dochodowych. Gdy bank zatwierdzi decyzję o wydanie karty kredytowej i będzie ona już w naszym posiadaniu, to kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do bankowości elektronicznej CitiBank Online. Powinniśmy to zrobić nie później niż w ciągu 3 miesięcy od momentu podpisania umowy o kartę kredytową. Kolejnym znaczącym warunkiem na drodze do otrzymania karty kredytowej jest spełnienie warunku określonego w regulaminie promocji. Mówi on o konieczności wykonania transakcji bezgotówkowych za pomocą otrzymanej karty w wysokości nie mniejszej niż 4000 zł. Taką transakcję również powinniśmy wykonać w ciągu 3 miesięcy od momentu podpisania umowy.

Kiedy otrzymamy nagrodę w postaci telefonu OPPO AX7? Trafi od do nas nie później niż w ciągu 60 dni od chwili otrzymania wiadomości potwierdzającej spełnienie warunków promocji.

Czytaj również

Oceń:*