Netcredit – 2000 zł dostaniesz już za pierwszym razem

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Nawet do 2000 zł możemy teraz pożyczyć w Netcredit jako nowy klient a do tego bez opłat i prowizji czyli za 0 zł.

Jak pewnie wiecie, firmy pożyczkowe od czasu do czasu zwiększają limity pożyczek, zarówno te dla nowych jak i stałych klientów. Do takiego kroku w ostatnim czasie posunęła się firma Netcredit i teraz nowym klientom już nie oferuje do 1500 zł w ramach pierwszej pożyczki a nawet do 2000 zł.

Netcredt to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych firm udzielająca chwilówek, poza tym działająca również na rynku pożyczek długoterminowych pod marką Incredit. W przypadku tej marki również w ostatnim czasie pojawiły się ciekawe zmiany o których pisałem już na łamach bloga.

netcredit 2000 zł

Nowa propozycja Netcredit jest o tyle ciekawa że tą pierwszą pożyczkę możemy uzyskać całkowicie bez opłat. Możemy więc sięgnąć po maksymalny limit dla nowych klientów, wynoszący obecnie do 2000 zł i oddać tyle samo ile pożyczliśmy po upływie 30 dni. Oczywiście aby uzyskać tak wysoką kwotę musimy mieć odpowiednią zdolność pożyczkową, warunkiem uzyskania pożyczki bez opłat jest również spłata całej pożyczonej kwoty w ustalonym terminie. Dotychczasowy limit pożyczek dla stałych klientów pozostał bez zmian i wynosi do 4000 zł.

Pożyczkę w Netcredit mogą uzyskać osoby które ukończyły 20 lat, posiadają aktywne konto bankowe i telefon komórkowy oraz nie posiadają zadłużeń które odnotowane byłyby w rejestrach dłużników.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Aktualnie w Netcredit można uzyskać w ramach pierwszej chwilówki do 3000 zł i nadal jest to pożyczka dostępna za darmo dla nowych klientów. Szybka pożyczka online, która w błyskawicznym czasie może zasilić nasze konto bankowe.

Oceń:*