Negocjuj świąteczną pożyczkę w CashSport

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Świąteczne oferty kuszą nas na każdym kroku, również w przypadku firm pożyczkowych. CashSport zapewnia nas, że jeśli znajdziemy tańszą pożyczkę przy takiej samej kwocie i okresie spłaty to obniży nam koszty pożyczki.

Kolejną z przygotowanych świątecznych promocji znalazłem w ofercie firmy Cashsport. Nie wiem jednak czy tak do końca nowa jest ta promocja ponieważ firma już kilka miesięcy temu informowała o możliwości negocjacji kosztów pożyczek. Warunkiem jest znalezienie tańszej oferty w jednej z konkurencyjnych firm, udzielających chwilówek.

W każdym bądź razie jeżeli interesuje nas uzyskanie małej chwilówki na święta a wyczerpaliśmy już wszystkie dostępne promocje popularnych chwilówek za 0 zł, to możemy przyjrzeć się ofercie CashSport.

W ofercie firmy znajdziemy pożyczki od 100 do 1000 zł z okresem spłaty mogącym sięgać od 7 do 30 dni. CashSport nie oferuje co prawda pierwszej pożyczki za 0 zł dla nowych klientów, ale pod względem kosztów oferuje całkiem przystępne warunki, bynajmniej jeśli porównamy ich ofertę z ofertą konkurencyjnych firm z branży.

Ale czy jest najtaniej? Nie jest, jeśli więc zamierzacie negocjować koszty to macie na to spore szanse ponieważ przychodzą mi na myśl, przynajmniej dwie firmy w których koszty chwilówek są niższe niż w CashSport. Nie dużo, ale jednak niższe.

Kto ma szanse na uzyskanie u nich pożyczki? Osoby które ukończyły 18 lat i posiadają dowód osobisty. Firma sprawdzi naszą historię kredytową, weryfikując pod tym kątem zarówno rejestry dłużników jak i bazy BIK. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny również 1 grosz który powinniśmy przesłać w celu weryfikacji danych, z własnego rachunku bankowego.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Jasne że są tańsze opcje i wcale nie trzeba się daleko zagłębiać ponieważ nawet w popularnym Vivusie mają pożyczkę z niższym kosztem pożyczki i to nie przy pierwszej pożyczce a przy kolejnych.

Oceń:*