Nawet 720 zł zwrotu za paliwo z kartą Citibank BP Motokarta

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Każdy, kto obserwuje bankowe promocje, na pewno wie doskonale o tym, że Citibank należy do jednych z wiodących banków w tego typu akcjach promocyjnych. Wystarczy choćby spojrzeć na ilość artykułów, które sami opublikowaliśmy już, by opisać promocje dotyczące choćby kart kredytowych oferowanych przez ten bank.

Przedstawiona oferta powinna zadowolić przede wszystkim wszystkich kierowców, a głównie tych którzy często odwiedzają stacje paliwowe. Zakładając kartę kredytową Citibank BP Motokarta możemy uzyskać nawet do 720 zł zwrotu za paliwo, w ciągu najbliższych 3 lat. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Citibanku i dostępna będzie do 31 sierpnia 2020 roku.

Jak zyskać nawet 720 zł na paliwie?

Nie będzie to specjalnie trudne. Jeśli oczywiście uda Wam się uzyskać kartę kredytową od Citibanku. W tym celu będziecie musieli złożyć wniosek o kartę kredytową przez internet i uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Karty kredytowe Citibanku cieszą się bowiem sporą popularnością. Z jednej strony dlatego, że co chwile pojawia się jakaś nowa promocja ze strony banku. A po drugie, jak pokazuje nasz ostatni ranking kart kredytowych, jest to jedna z nielicznych kart za którą nie trzeba ponosić opłat miesięcznych.

Jeśli w końcu przyjdzie Wam się cieszyć upragnioną BP Motokartą, wystarczy już tylko spełnić określony warunek. Aby uzyskać wspomniany zwrot za paliwo. W każdym kolejnym cyklu rozliczeniowym, powinniśmy wykonać transakcje kartą o łącznej wartości co najmniej 500 zł. W tym transakcje za min. 250 zł dokonane na stacjach BP.

Jak odebrać zwrot za paliwo? Po spełnieniu powyższego warunku, w każdym cyklu odbierzemy w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online, zwrot wydatków w wysokości 20 zł.

Co zyskujemy zakładając Citibank BP Motokartę?

Zwrot za paliwo to nie jedyne atuty tej karty kredytowej. Jak wspomnieliśmy już wcześniej, zarówno wydanie jak i użytkowanie karty jest w pełni bezpłatne. Nie ponosimy również opłat za powiadomienia SMS o transakcjach kartą. Karta daje nam ponadto dostęp do przedsprzedaży biletów na największe koncerty w Polsce. Czy ponad 300 rabatów nawet do 50% w ramach programu Citi Specials.

Czytaj również

Oceń: