Miękkie Lądowanie w Providencie

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Na miękkie lądowanie po świętach zaprasza firma Provident w swojej nowej promocji, która skierowana jest do nowych klientów.

Z nową promocją ruszyła właśnie firma Provident, jednak od razu na wstępie zaznaczę że nie potrwa ona długo ponieważ tylko do 25 stycznia 2016. Ponadto promocja ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów firmy, którzy jeszcze nie pożyczali w firmie pożyczek. Na czym ona polega i co możemy w ramach niej zyskać? O tym pokrótce przeczytacie poniżej.

Premia w wysokości do 750 zł – tyle możemy zyskać zaciągając pierwszą pożyczkę w Providencie. Jednak ostateczna kwota premii uzależniona jest od kwoty pożyczki którą będziemy pożyczać. Konkretnie jest to 10% wartości całkowitej kwoty pożyczki która zawarta zostanie na warunkach promocji, jednak nie większa niż 750 zł. Maksymalna premia wynosząca 750 zł możliwa jest więc do uzyskania przy zaciąganiu pożyczki w wysokości 7500 zł.

Promocją objęte są zarówno pożyczki udzielane w ratach tygodniowych jak i miesięcznych. Warunkiem otrzymania 10-procentoej premii jest spłata przynajmniej 4 rat pożyczek (w przypadku pożyczek z ratą tygodniową) lub przynajmniej 2 rat pożyczek (w przypadku rat miesięcznych) w terminie zgodnym z harmonogramem spłaty. W skrócie – chodzi o terminową spłatę pożyczki, w pierwszej fazie jej spłacania.

Jak wspomniałem na wstępie, promocją objęci są wyłącznie nowi klienci a promocja potrwa do 25 stycznia 2016. Wniosek o pożyczkę możecie złożyć pod poniższym linkiem.

Czytaj również

Oceń:*