Magiczna Pożyczka Alior Banku z prowizją 0%

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Magiczna Pożyczka Alior Bank Magiczna Pożyczka to idealna propozycja pożyczki dla osób które potrzebują nie dużego zastrzyku dodatkowej gotówki, a chciałyby pożyczkę uzyskać tanio, szybko i bez wychodzenia z domu.

Alior Bank wprowadził nową ofertę taniej pożyczki gotówkowej. Magiczna Pożyczka to pożyczka ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 7% i bez pobierania prowizji, ponieważ pożyczka udzielana jest całkowicie przez internet.

Magiczna Pożyczka bez wychodzenia z domu

Czym wyróżnia się Magiczna pożyczka w Alior banku na tle innych pożyczek bankowych? Pożyczkę do 4600 zł możemy wziąć całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Nie tylko sam wniosek złożymy przez internet, ale również pozostałe formalności będziemy mogli załatwić drogą internetową. Dzięki temu, będziemy mogli liczyć na uzyskanie na prawdę taniej w spłacie pożyczki. Oprocentowanie pożyczki jest niezmienne i wynosi tylko 7% a składając wniosek o pożyczkę przez internet, nie ponosimy żadnej dodatkowej prowizji.

Maksymalna wysokość Magicznej Pożyczki w Alior Banku to 4600 zł. Kwota przyznanej pożyczki zależy gównie od zdolności kredytowej, osoby składającej wniosek o kredyt. Jej spłatę możemy rozłożyć na raty miesięczne, z maksymalnym okresem spłaty ie dłuższym jak 24 miesiące. Z oferty Magicznej Pożyczki można skorzystać wyłącznie jeden raz.

Jak wziąć Magiczną Pożyczkę?

W pierwszym kroku będziemy musieli tradycyjnie wypełnić krótki wniosek o pożyczkę. Jeśli nasza zdolność kredytowa, oceniana na podstawie uproszczonej procedury z oświadczeniem, będzie odpowiednia, otrzymamy od banku umowę do podpisania. Po jej zawarciu, środki pieniężne zostaną przelane na wskazane wcześniej konto bankowe.

Czytaj również

Oceń:*