Loteria VIVUS czyli wygraj spłatę swojej pożyczki

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
W loterii Vivusa możecie wygrać całkowitą spłatę zaciągniętej chwilówki oraz nawet 10 000 zł

Vivus z początkiem roku uruchomił dosyć ciekawą promocję która zapewne zachęci jeszcze większe grono osób do zaciągnięcia u nich pożyczki. Do 2 marca tego roku zaciągając pożyczkę w Vivusie możemy wygrać bowiem spłatę swojej pożyczki lub nawet 10 000 zł.

Kto ma szanse na wygranie takich nagród? Osoby które zaciągną pożyczkę w Vivus do 2 marca 2015 roku, biorąc pożyczkę w wysokości 500 zł otrzymują one jeden los który uprawniał będzie ich do wzięcia udziału w loterii. A każdego dnia zostanie wylosowana osoba której Vivus całkowicie spłaci pożyczkę. Żeby tego było co 10 dni firma wylosuje osobę która wygra nagrodę nie byle jaką ponieważ w wysokości 10 000 zł.

Żeby uprzedzić wasze pytania – nie ma tu żadnej ściemy a listę laureatów możemy obejrzeć sobie na stronie Vivus w zakładce “Loteria okazji Vivus.pl”.

W kwestii przypomnienia – jeśli nigdy wcześniej pożyczki w Vivusie nie braliście to możecie starać się o pożyczkę do 1400 zł z okresem spłaty do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest bez opłat a więc w momencie spłaty oddajecie dokładnie taką samą kwotę jaką pożyczyliście. Jeśli nie będziecie w stanie spłacić całej pożyczonej kwoty w terminie możecie wykonać przedłużenie terminu spłaty o kolejne 30 dni, jednak to już za dodatkową opłatą. Klienci którzy zaciągali już wcześniej pożyczkę w firmie mogą uzyskać nawet do 3500 zł pożyczki.

Pożyczki dostępne są dla osób od 20 roku życia, nie posiadające zadłużeń o których informacja byłaby odnotowana w rejestrach dłużników.

Czytaj również

Oceń:*