Kredyt BizEfekt w BizBanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Kolejną z naszych dzisiejszych propozycji jest oferta kredytu dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Mowa tu o nowej ofercie kredytów firmowych BizEfekt które znajdziemy w BizBanku (czyli dawnym FM Banku).

Kredyt BIZefekt skierowany jest to osób prowadzących własne firmy. Rozliczające się na podstawie KPiR lub ryczałcie ewidencjonowanym. Mogą oni otrzymać wysoką kwotę kredytu, z szybką decyzją kredytową i na prostych procedurach przyznawania kredytu.

Kredyt na działalność gospodarczą BizBank

Czym wyróżnia się kredyt firmowy BizEfekt? Należałoby zwrócić uwagę na atrakcyjne oprocentowanie kredytu. Ponadto możliwość uzyskania kredytu bez konieczności zabezpieczania go własnym majątkiem, minimum formalności czy szybka decyzja kredytowa.

Na jaką kwotę kredytu mogą liczyć właściciele firm składając wniosek w Biz Banku o przyznanie kredytu BizEfekt? Najmniejsza kwota kredytu to 15 000 zł. A największa to do 120 000 zł, w  przypadku osób rozliczających się na podstawie KPiR, oraz do 60 000 zł w przypadku ryczałtu. Maksymalny okres spłaty kredytu może wynosić do 72 miesięcy.

Jakie wymagania powinni spełnić przedsiębiorcy starający się o kredyt na działalność gospodarczą? Działalność powinna być otwarta od przynajmniej 24 miesięcy. O kredyt może się ubiegać osoba prowadząca działalność gospodarczą, spółkę cywilną czy spółkę prawa handlowego o charakterze osobowym.

Jeśli natomiast chodzi o zabezpieczenie kredytu to do 30 000 zł jest to oświadczenie o poddaniu się egzekucji Kredytobiorcy. A powyżej tej kwoty Gwarancja de minimis /JEREMIE/EIF lub też poręczenie niezależnego poręczyciela oraz inne zabezpieczenie zaakceptowane przez Bank.

Czytaj również

Oceń: