Kredito24 rozdaje premię 50 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Premia w wysokości 50 zł dla wszystkich osób które wezmą pożyczkę min. 500 zł w Kredito24 oraz możliwość wygrania nagrody głównej w wysokości 500 zł to nowy świąteczny konkurs Kredito24 oraz Bankier.pl

Jak się okazuje firmy pożyczkowe przed zbliżającymi się świętami, rozkręcają się na dobre i uruchamiają kolejne promocje. W piątek taką nową promocję uruchomiło Kredito24, który od tej pory każdej osobie która weźmie pożyczkę w wysokości przynajmniej 500 zł, podaruje premię 50 zł i szansę zawalczenia o nagrodę główną w wysokości 500 zł.

Kredito24 to jedna z firm pożyczkowych należących do grupy Kreditech i skupiająca się wyłącznie na udzielaniu chwilówek z krótkim okresem spłaty od 7 do 30 dni. O udzielenie pożyczki w tej firmie mogą starać się praktycznie wszystkie osoby które ukończyły 18 lat, posiadające dowód osobisty oraz konto bankowe. Warto przy tym zaznaczyć że dzięki specjalnie udostępnionej aplikacji Konto Connect, istnieje możliwość otrzymania pożyczki bez przelewania opłaty weryfikacyjnej z konta bankowego.

A teraz kilka słów o samej promocji którą przed samymi świętami przygotowało nam Kredito24 wraz z serwisem Bankier.pl. Otóż składając wniosek o pożyczkę (nie mniejszą jak 500 zł) mamy szansę otrzymania premii w wysokości 50 zł, pod warunkiem jednak że pożyczka zostanie nam przyznana. Dodatkowo każda osoba której uda się uzyskać pożyczkę ma szansę powalczyć o nagrodę główną którą jest premia pieniężna w wysokości 500 zł. Zostanie ona przyznana osobie która prześle najlepszą propozycję hasła reklamowego dotyczącego pożyczki Kredito24 z uwzględnieniem motywu zimy.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej Kredito24 należy zarejestrować się na stronie kredito24.zgarnijpremie.pl do dnia 31 grudnia 2015 roku oraz złożyć wniosek o pożyczkę najpóźniej do 7 stycznia 2016 roku na kwotę w wysokości minimum 500 zł. Kolejnym punktem regulaminu jest spłacenie pożyczki terminowo w ciągu 30 dni. Wszystkie premie będą wypłacane do 31 grudnia 2016 roku.

Czytaj również

Oceń:*