Konto oszczędnościowe BGŻ Optima

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
BGŻ Optima oferuje konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 3% w skali roku

Przedstawialiśmy już na naszych łamach inny produkt BGŻ Optimy jakim jest lokata bezkarna. Tym razem przedstawimy bliżej konto oszczędnościowe, również dostępne pod nazwą BGŻ Optima.

Jak na konto oszczędnościowe to trzeba przyznać że BGŻ Optima oferuje nam całkiem dużo ponieważ możemy liczyć na oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku dla nowych środków i to aż do 100 000 zł. Należy jednak przy tym zaznaczyć że promocyjne podwyższone oprocentowanie obowiązuje od 26 listopada 2014 r. do 26 stycznia 2015 r. Po tym okresie oprocentowanie jest zmienne i może wynosić od 1,5% do 2,5% w skali roku.

Brak opłat za prowadzenie konta oszczędnościowego – Ponadto co ważne w tym przypadku nie ponosimy kosztów związanych z prowadzeniem konta ponieważ pozbawione jest ono opłat miesięcznych.

Brak opłat za przelewy – poza darmowym prowadzeniem konta możemy również korzystać z bezpłatnych przelewów z konta.

Otwarcie konta oszczędnościowego BGŻ Optima możliwe jest całkowicie przez internet i bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów. Do jego otwarcia wystarczą nam w zupełności dane z dowodu osobistego oraz telefon komórkowy.

Czytaj również

Oceń:*