Konto Direct ING Bank Śląski

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Bezpłatne Konto Direct w ING Banku Śląskim

Szukając bezpłatnych kont osobistych znajdziemy takie konto w ING Banku Śląskim a mowa tu konkretnie o koncie osobistym Direct. Większość bezpłatnych opcji w ramach tego konta jak prowadzenie konta czy przelewy przez internet otrzymujemy bezpłatnie i to bez spełniania dodatkowych warunków wyznaczonych przez bank dlatego opinie na temat tego konta są stosunkowo dosyć dobre.

Co konkretnie otrzymujemy bezpłatnie decydując się na otwarcie konta Direct w ING Banku Śląskim? Przede wszystkim otrzymujemy wspomniane bezpłatne prowadzenie konta dzięki czemu nie ponosimy miesięcznych opłat związanych z prowadzeniem rachunku. Bez dodatkowych opłat możemy również wypłacać gotówkę z bankomatów na terenie Polski oraz dokonywać wpłat za pośrednictwem wpłatomatów opatrzonych logiem ING Banku Śląskiego.

Za dokonywanie przelewów przez internet w ramach konta Direct również nie zapłacimy ani złotówki a ponadto uzyskamy również dostęp mobilny do konta za pomocą smartfona czy tableta.

Jakie opcję są zatem płatne przy korzystaniu z konta? Zapłacić będziemy musieli za wpłacanie i wypłacanie gotówki w oddziałach banku. Opłata za kartę do konta wynosi 7 zł miesięcznie, jednak możemy uniknąć tej opłaty pod warunkiem że będziemy dokonywać transakcji gotówkowych za pomocą karty przynajmniej za 200 zł w miesiącu.

Mobilny przelew nawet w 30 sekund – konto powinno usatysfakcjonować te osoby które chciałyby dokonywać szybkich mobilnych przelewów z konta. Za pomocą aplikacji mobilnej większości użytkownikom konta udało się wykonać przelew w czasie nie dłuższym niż 60 sekund, a połowie z nich zajęło to nie więcej niż 30 sekund.

Konto możemy założyć całkowicie online i bez ruszania się z domu. W pierwszym etapie składamy wniosek o otwarcie konta przez internet, następnie potwierdzamy swoje dane przelewem weryfikacyjnym lub też wybieramy opcję podpisania dokumentów za pośrednictwem kuriera (ta opcja wydłuży otwarcie konta). W następnym kroku nie pozostaje nam nic innego jak aktywowanie dostępu do konta i aktywacja karty dołączonej do konta.

Czytaj również

Oceń:*