Konkurs Vivusa

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Zaciągając majową pożyczkę w Vivusie możemy dodatkowo zostać posiadaczem nowego telewizora, tabletu czy dodatkowej gotówki.

Z nową promocją skierowaną zarówno do nowych jak i stałych klientów uderza jeden z krajowych gigantów oferujących chwilówki a mianowicie firma VIVUS! Zaciągając pożyczkę w Vivusie i odpowiadając na 3 proste pytania mamy możliwość wygrania telewizora, tabletu lub 300 zł gotówki. Promocja potrwa do końca maja 2015 roku.

Jak wziąć udział w majowym konkursie Vivusa? Pierwszy krok to złożenie wniosku w firmie Vivus, jeśli już wcześniej braliśmy pożyczkę w firmie wystarczy że wejdziemy na swój profil na Vivus.pl i złożymy wniosek o pożyczkę. Kolejnym krokiem jest odpowiedzenie na 3 pytania związane z mitologią grecką.

Co do wygrania?

Nagroda główna: 3 x nagroda rzeczowa w postaci telewizora Samsung UE50H6400AK o
wartości 3 006,19 PLN brutto i dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 334 zł

Nagroda drugiego stopnia: 10 x nagroda rzeczowa w postaci tablet Asus MeMO Pad 8
ME181CX, Android 4.4. (KitKat) 16 GB- 8” o wartości 602,92 PLN brutto,

Nagroda trzeciego stopnia: 100 x nagroda pieniężna w wysokości 300 zł (trzysta)

Wyniki konkursu „Jest konkurs, są pieniądze” powinny zostać podane do końca czerwca 2015 roku. W chwili obecnej nowi klienci Vivusa mogą uzyskać pożyczkę do 1600 zł z okresem spłaty 30 dni bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Na stałych klientów czekają pożyczki nawet do 4000 zł.

Wniosek o pożyczę w Vivus.pl

Czytaj również

Oceń:*