Konkurs na Święta w Pożyczkaplus

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Wraz z końcem listopada, rozpoczyna się powoli okres przedświątecznych przygotowań. Ruszają różnego rodzaju świąteczne promocje. A niektóre firmy w tym czasie uruchamiają świąteczne konkursy. Jedną z pierwszych firm która postanowiła zorganizować konkurs na święta jest firma Pożyczkaplus.

Spełnij swoje świąteczne marzenia – pod takim hasłem firma Pożyczkaplus zachęca do udziału w konkursie świątecznym. Który rozpoczął się 15 listopada a zakończy 26 grudnia 2017 roku. Do zdobycia jest smartfon marki Apple iPhone 6 32GB a takze 5 smartwatchów marki Kruger&Matz.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy że w czasie trwania akcji promocyjnej weźmiemy pożyczkę w Pożyczkaplus. A następnie opiszemy swój świąteczny prezent marzeń. Mamy na to czas do do 26 grudnia 2017. Autorzy najciekawszych odpowiedzi będą mieli szansę na otrzymanie jedną z nagród konkursowych. Lista zwycięzców zostanie przedstawiona na witrynie internetowej Organizatora oraz na profilu firmy na Facebooku terminie do 29.12.2017.

Konkurs na Święta w Pożyczkaplus

Pożyczka za 10 zł w Pożyczkaplus – warto wspomnieć że osoby które będą składać swój pierwszy wniosek o pożyczkę za pośrednictwem strony Pożyczkaplus, pierwszą pożyczkę mogą otrzymać na promocyjnych warunkach. Koszt pierwszej pożyczki dla nowych klientów to jedyne 10 zł, pod warunkiem zwrotu całej pożyczonej kwoty w terminie nie dłuższym jak 30 dni. W ramach pierwszej pożyczki firma umożliwia pożyczenie do 2000 zł, a przy kolejnych pożyczkach do 5000 zł. Stali klienci firmy mają również możliwość skorzystania z wydłużonego okresu spłaty chwilówki, który może sięgać do 45 dni.

Kto może wziąć udział w konkursie świątecznym Pożyczkaplus? Warunkiem jest ukończenie 21 lat, polskie obywatelstwo oraz zatrudnienie na terenie Polski. Osoba składająca wniosek o pożyczkę, nie powinna posiadać zadłużeń, które widoczne byłyby w rejestrach dłużników. Warto wspomnieć również o tym, że do uzyskania pożyczki w firmie nie jest wymagane przelanie opłaty weryfikacyjnej z rachunku bankowego. Możemy w takiej sytuacji skorzystać z alternatywnej weryfikacji rachunku przez system Kontomatik, który miałem okazję opisywać na blogu przed kilkoma dniami.

Czytaj również

Oceń: