Konkurs Pożyczkaplus z nagrodami

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Konkurs w Pożyczkaplus Pożycz kasę i zgarnij nagrody to nowy konkurs uruchomiony przez firmę Pożyczkaplus. Do wygrania jest 8 atrakcyjnych nagród, wśród których znalazł się elektryczny monocykl, hulajnogi i deski elektryczne.

Choć lato w pełni, to znana z udzielania chwilówek firma Pożyczkaplus postanowiła zorganizować konkurs, w ramach którego do wygrania są całkiem atrakcyjne nagrody. Akcja konkursowa zaczęła się z pierwszym dniem sierpnia a potrwa do końca sierpnia 2019.

Zasady udziału w konkursie są dosyć proste. Wystarczy że weźmiemy pożyczkę w firmie Pożyczkaplus w okresie od 01.09 do 31.08.2019. Jeśli pożyczka zostanie nam udzielona, w kolejnym kroku będziemy musieli wypełnić odpowiedni formularz konkursowy, w którym zamieścimy informację o naszych wymarzonych wakacjach. Możemy to zrobić w dowolnej formie, a więc zarówno przesyłając zdjęcie, odpowiadając słownie czy przesyłając plik wideo. Ostatnim warunkiem udziału w konkursie jest spłata pożyczki w ustalonym wcześniej terminie.

Nagrody w konkursie Pożycz kasę i zgarnij nagrody

Na zwycięzców w konkursie „Pożycz kasę i zgarnij nagrody” czeka 8 nagród. Nagrodą główną jest Segway XIAOMI Ninebot S Biały. Jest to elektryczny monocykl bez siodełka, osiągający prędkość do 16 km/h i potrafiący na jednym ładowaniu przejechać dystans nawet 22 kilometrów. Ta nagroda będzie czekała na osobę, która spełni wszystkie warunki udziału w konkursie oraz w najciekawszy sposób zrealizuje zadanie konkursowe. Pozostałymi nagrodami w konkursie są hulajnogi elektrycznej Motus Scooty 8 osiągające prędkość do 25 km/h oraz elektryczne deski Smart Balance Wheel T10.

Jakie pożyczki oferuje firma Pożyczkaplus? Firma specjalizuje się w udzielaniu chwilówek czyli pożyczek krótkoterminowych udzielanych na okres 30 lub 45 dni. Na start czyli dla wszystkich nowych klientów, firma ma do zaoferowania pierwszą pożyczkę za 0 zł. Jeśli więc terminowo oddamy całą pożyczoną kwotę, nie poniesiemy przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Limit dla nowych klientów wynosi do 3000 zł, w przypadku stałych klientów może to być nawet do 10 000 zł.

Warunkiem uzyskania pożyczki i wzięciem udziału w konkursie jest ukończone 19 lat, polskie obywatelstwo oraz posiadanie stałego, udokumentowanego dochodu. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10 września 2019r, a nagrody zostaną wysłane po terminowej spłacie pożyczki.

Czytaj również

Oceń:*