Konkurs Kuki – co tydzień do wygrania 15 000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Udział w konkursie Kuki „Co tydzień 15 000 zł” to całkowicie nowa akcja promocyjna firmy pożyczkowej Kuki. W konkursie Kuki co tydzień będzie można wygrać aż 15 000 zł w gotówce.

Pula ponad 100 000 zł w gotówce jest do wygrania w konkursie, organizowanym przez firmę pożyczkową Kuki. Spośród osób które wezmą pożyczkę w firmie, każdego tygodnia będzie losowana osoba, która otrzyma 15 000 zł. W konkursie mogą brać udział zarówno nowi jak i stali klienci firmy.

Firmę Kuki miałem okazję przedstawiać już na łamach mojego bloga. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych czyli popularnych chwilówek. W ramach pierwszej chwilówki możemy uzyskać pożyczkę w wysokości do 3000 zł, a przy kolejnych nawet do 10 000 zł. Jako nowy klient firmy możemy skorzystać z promocji dla nowych klientów i sięgnąć po pierwszą pożyczkę, nie ponosząc jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Konkurs Kuki „Co tydzień 15 000 zł”

Przyznać muszę że to jedna z ciekawszych akcji promocyjnych, w jakie w ostatnim czasie włączyły się firmy pożyczkowe. Jeśli zdecydujecie się sięgnąć po pożyczkę w firmie Kuki, macie szanse że to właśnie do Was trafi potężny zastrzyk gotówki w wysokości 15 000 zł. Spośród osób które od dnia 16 lipca 2018 roku wezmą pożyczkę w firmie, co tydzień będzie losowana jedna osoba do której trafi 15 000 zł.

Jak wziąć udział w konkursie Kuki?

Pierwszy krok to złożenie wniosku o pożyczkę w firmie Kuki. Jeżeli pożyczka zostanie nam przyznana, wystarczy po jej otrzymaniu wypełnić zgłoszenie które znajduje się na stronie konkursowej Kuki. Tam również powinniśmy podać odpowiedź na pytanie konkursowe „Na co wydalibyśmy wygraną konkursową w wysokości 15 000 zł?”.

Konkurs Kuki odbędzie się w 7 edycjach, w ramach których 7 osób zostanie zwycięzcami nagród gotówkowych w wysokości 15 000 zł. Każda z edycji odbędzie się w kolejnym tygodniu (liczonym od poniedziałku do niedzieli) w terminie od dnia 16 lipca 2018 r. do dnia 2 września 2018 r. włącznie.

Kto może uzyskać pożyczkę Kuki i wziąć udział w konkursie?

Choć firma na swojej stronie podaje że pożyczki udziela osobom od 20 lat, to jednak w regulaminie konkursu możemy przeczytać że udział w konkursie mogą brać osoby już od 18 roku życia. Ponadto celem uzyskania pożyczki, powinniśmy posiadać aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Udział w konkursie możliwy jest zarówno w przypadku nowych jak i stałych klientów firmy Kuki.

Czytaj również

Oceń:*