Kolejny Jesienny Konkurs w Ferratum

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
To kolejna edycja jesiennego konkursu organizowanego przez Ferratum Bank. Tym razem do wygrania jest 10 tabletów Samsung Tab.

Być może niektórzy z Was pamiętają, że już w ubiegłym roku Ferratum Bank organizował podobny, jesienny konkurs z nagrodami. Jeśli nie to nic straconego ponieważ właśnie macie okazję wziąć udział w kolejnym jesiennym konkursie, który potrwa do końca listopada. Do wygrania jest 10 nowoczesnych i ergonomicznych tabletów Samsung Tab E 9.6.

Ferratum należy do firm udzielających pożyczek pozabankowych, zarówno w postaci chwilówek jak również w postaci pożyczek ratalnych. Aby wziąć udział w jesiennym konkursie Ferratum, pierwszym krokiem jest sięgnięcie po pożyczkę w firmie. Aktualnie Ferratum umożliwia pożyczenie od 1000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Jeśli pożyczka zostanie nam udzielona, to kolejnym i ostatnim wymaganym krokiem będzie przesłanie indywidualnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. A brzmi ono: ”Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Udzielona odpowiedź może dodatkowo zostać urozmaicona w dodatkową fotografię, film wideo czy inny twórczy materiał. Konkurs potrwa do 30 listopada 2017 roku, a na zwycięzców tradycyjnie czekają atrakcyjne nagrody.

Jakie nagrody? W tym roku nagrodami do wygrania w konkursie jesiennym są nowoczesne tablety Samsung Tab E 9.6. Tablety te wyposażone są w system operacyjny Android, posiadają 8 GB pojemności oraz aparat z rozdzielczością 5,0 megapiksela. Takich nagród przewidziano 10 i otrzymają je autorzy najlepszych odpowiedzi.

Jakie warunki należy spełnić aby uzyskać pożyczkę w firmie Ferratum? Do uzyskania pożyczki wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty, numer rachunku bankowego i telefon komórkowy. Pożyczkę w Ferratum możemy uzyskać bez przesyłania zaświadczeń o dochodach oraz bez konieczności wykonywania przelewu opłaty weryfikacyjnej. Możliwe jest to dzięki narzędziu Instantor, z którego od niedawna korzysta firma. Dzięki temu, formalności związane z uzyskaniem pożyczki ograniczają się do prawdziwego minimum i ma to również wpływ na krótki czas oczekiwania na pożyczkę. Przelew pożyczki w większości przypadków jest wykonywany niezwłocznie na konto pożyczkobiorcy. Dokładny harmonogram spłaty pożyczki zostaje przesłany drogą pocztową, więc powinniśmy go otrzymać w ciągu kilku najbliższych dni od momentu udzielenia pożyczki.

Czytaj również

Oceń:*