Kolejna akcja MoneyMania i 100 zł w prezencie!

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
To już trzecia edycja akcji promocyjnej MoneyMania organizowanej przez Money.pl - tym razem jej głównym partnerem jest bank BZ WBK.

O tej akcji jeszcze nie miałem okazji wspomnieć na łamach bloga, ale o czym warto wiedzieć – nie jest ona przeprowadzana po raz pierwszy a odbywa się praktycznie co kilka miesięcy. Tym razem jest to jej trzecia edycja w ramach której można się wzbogacić o dodatkową premię finansową w zamian za określone działanie. Wspomniana premia to 100 zł a określone działanie które trzeba wykonać to założenie konta osobistego w banku BZ WBK.

Sporo różnego rodzaju promocji bankowych miało miejsce pod koniec ubiegłego roku czyli w okresie świątecznym. Praktycznie do teraz nie słyszałem o żadnej podobnej promocji w ramach której bank dawałby jakąś premię w zamian za założenie konta. Kolejna edycja MoneyManii to więc dobra okazja aby napisać kilka słów o akcji promocyjnej w ramach których możecie wzbogacić się o dodatkową gotówkę, pod warunkiem że nie posiadacie jeszcze konta osobistego w Banku Zachodnim WBK.

No dobra, co konkretnie należy zrobić aby zgarnąć premię w wysokości 100 zł? Główny warunek to założenie konta osobistego Godne Polecenia, które miałem okazję już opisywać na łamach bloga, więc co nieco możecie o nim przeczytać cofając się do tego artykułu. Dodam jedynie że konto to jest w pełni darmowe, bez opłat miesięcznych za prowadzenie, z bezpłatnymi przelewami internetowymi i bez opłat za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni. Karty są jednak objęte promocją cenową i aby utrzymać je darmowe należy we wniosku o założenie konta wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych).

Samo założenie konta, nie będzie nas jednak upoważniało do otrzymania wspomnianej premii. Kolejnym warunkiem promocji będzie wykonanie 5 płatności bezgotówkowych za pomocą katy dołączonej do konta lub za pośrednictwem płatności BLIK, w terminie nie dłuższym jak do 15 marca 2016.

Ostatni warunek o którym mówi regulamin promocji to już praktycznie formalność ponieważ do 20 kwietnia należy uzupełnić numer swojego aktywnego Konta Godnego Polecenia i adres. Jeżeli wszystkie te warunki uda nam się spełnić to gwarantowaną premię w wysokości 100 zł otrzymamy do 30 kwietnia.

Czytaj również

Oceń:*