Karta kredytowa w pakiecie z smartfonem Samsunga i internetem LTE

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

O takim pakiecie, nie miałem jeszcze okazji pisać na łamach bloga. O kartach kredytowych pisałem natomiast już nie raz. Zdarzyło mi się też pisać o darmowych smartfonach dołączanych do konta. Ale o zestawie łączącym zarówno kartę kredytową, smartfona z pakietem internetu, wiadomości SMS i rozmów telefonicznych?

Samsung, Virgin Mobile i Raiffeisen Polbank – za sprawą tych trzech marek powstał specjalny zestaw. Dzięki któremu możecie wzbogacić się w wybrany model smartfona firmy Samsung, otrzymać pakiet rozmów i wiadomości sms oraz internet LTE od Virgin Mobile. Żeby tego jeszcze było mało, od Raiffeisen Polbank otrzymacie kartę kredytową. Która być może przyda Wam się, jeśli akurat zabraknie Wam pieniążków na jedną z miesięcznych rat, jeżeli już zdecydujecie się na konkretny zestaw.

Karta kredytowa z telefonem lub smartfonem

4 zestawy do wyboru – tu mamy cztery opcje do wyboru. Każda z nich różni się modelem smartfona oraz oczywiście miesięczną ratą za zestaw. Czas trwania umowy w przypadku każdej z ofert jest ten sam i wynosi 24 lub 12 miesięcy. Spośród telefonów będziecie mieli do wyboru: Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy S6 lub Samsung Galaxy S6 edge. Jak dobrze wiecie, każdy z tych telefonów różni się znacząco ceną. Dlatego też, każdy z zestawów charakteryzuje się inną opłatą miesięczną. Za najtańszy z zestawów (Galaxy J5) zapłacicie 68,95 zł miesięcznie a za najdroższy (Galaxy S6 edge) przyjdzie Wam zapłacić 150,76 zł, płatne przez najbliższe 24 miesiące. Istnieje również możliwość rozłożenia spłaty rat na 12 miesięcy.

Poza samym smartfonem otrzymacie również pakiet od Virgin Mobile. W skład którego wchodzą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, nielimitowane smsy’y oraz 5GB internetu 4G LTE.

Do tego wszystkiego otrzymacie jeszcze wspomnianą wcześniej kartę kredytową Mastercard od Raiffeisen Polbank. Która umożliwi Wam rozłożenie na niskie raty płatności za usługi telekomunikacyjne czy telefon zakupiony od Virgin Mobile. Operacje związane z wypłatą gotówki, jak i przelewy wykonane z konta karty pozbawione są prowizji. Aby przyspieszyć formalności związane z rozpatrzeniem wniosku o zawarcie umowy karty kredytowej, warto przygotować sobie wcześniej zaświadczenie o zarobkach. Lub sam wyciąg z konta, który będzie potwierdzał uzyskiwane dochody.

Czytaj również

Oceń: