Jesienny konkurs z Ferratum Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Tablety Samsung, mini wieże Pionner czy ekspresy ciśnieniowe do kawy DELONGHI - oto niektóre z nagród które mogą stać się naszą własnością, jeśli poszczęści się nam w nowym knkursie przygotowanym przez Ferratum

Długo już nie miałem okazji pisać o nowych konkursach, aż tu w końcu coś nowego pojawiło się na horyzoncie. Mowa o akcji która ruszyła dosłownie przed chwilą, więc mam okazję poinformować o niej jako jeden z pierwszych. Jesienny konkurs przygotował właśnie Ferratum Bank, a wygrać można sporo ciekawych rzeczy od tabletu po kamerę sportową.

Konkurs dla osób które wezmą pożyczkę za pośrednictwem Ferratum Banku – jak się można domyśleć cała akcja konkursowa skierowana jest do tych osób które wezmą pożyczkę ratalną w firmie. Musimy to zrobić w terminie miedzy 17.10 a 11.11.2016 roku. Oczywiście to nie jedyna rzecz którą musimy zrobić, ta druga jest jeszcze bardziej prosta do wykonania. Polega ona na zaproponowaniu kreatywnej odpowiedzi na zadanie konkursowe pod tytułem: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Pracę konkursową w postaci pisemnej lub graficznej (np. w postaci zdjęcia) można przesyłać drogą mailową na adres podany na stronie konkursowej.

Co jest do wygrania w jesiennym konkursie Ferratum? Pula wszystkich nagród obejmuje aż 37 sztuk przeróżnych urządzeń, wśród których znajdują się 3 tablety Samsung TAB E T560NZW, 3 mini wieże PIONEER X-HM15-K, 3 ciśnieniowe ekspresy do kawy DELONGHI ECO 311.BK, 3 kamery sportowe GOPRO HERO (CHDHA-301), 5 inteligentnych odkurzaczy SENCOR SVC 7020BK, 10 aparatów FUJI INSTAX MINI 8S INSTANT CAMERA oraz 10 głośników bezprzewodowych CREATIVE MUVO MINI.

Pierwszy krok który należy zrobić aby wziąć udział w konkursie, to sięgnięcie po pożyczkę ratalną w Ferratum. Oferta takich pożyczek obejmuje kwoty od 1000 do 5000 zł, z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Wszystkie formalności związane z obsługą pożyczki ratalnej załatwiane są w pełni drogą internetową a umowa wysyłana jest drogą elektroniczną do pożyczkobiorcy. Jak możemy przeczytać w regulaminie konkursu, nagrody zostaną wysłane do zwycięzców do dnia 25.11.2016 roku a więc jeszcze na kilka tygodni przed świętami powinny pojawić się w domach szczęśliwców.

Czytaj również

Oceń:*