iRobot oraz bony turystyczne do wygrania w Incredit

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Tylko do 30 kwietnia potrwa jeszcze konkurs Incredi, w ramach którego, nie tylko możecie stać się posiadaczami jednej z nagród, ale macie możliwość uzyskania pierwszej pożyczki do 2000 zł całkowicie bez opłat.

Dzisiaj o kolejnej promocji, jaką zaserwowała nam w ostatnim czasie firma pożyczkowa Incredit. Każda osoba która do końca kwietnia weźmie u nich pożyczkę, ma szansę wygrać nagrodę główną w konkursie którą jest iRobot czyli odkurzacz automatyczny, lub jedną z dwóch nagród pocieszenia które stanowią bony turystyczne Rainbow Tours o wartości 1000 złotych każdy.

Konkurs dla nowych klientów – akcja promocyjna skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, które poza tym że mają szanse wygrania jednej z nagród, są uprawnieni również do wzięcia pierwszej pożyczki całkowicie za darmo. Przypomnę tylko, że pierwsza pożyczka do kwoty 2000 zł z okresem spłaty 30 dni, dostępna jest całkowicie bez żadnych dodatkowych opłat. Oznacza to że do oddania będziemy mieli taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy.

Pożyczki w Incredit dostępne są dla osób które mają ukończone 20 lat, nie posiadają żadnych opóźnień w spłacie innych pożyczek, posiadają stałe miesięczne dochody które umożliwiają spłatę rat pożyczki oraz otwarty rachunek bankowy w jednym z krajowych banków. Konkurs Incredit potrwa do 30 kwietnia 2016 r.

Czytaj również

Oceń:*