iPhone 11 Pro do wygrania w konkursie Szybka Gotówka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
konkurs w Szybka Gotówka Złap szczęście za ogon i wygraj iPhone 11 Pro w konkursie organizowanym przez firmę Szybka Gotówka. Konkurs potrwa od 15 do 31 stycznia 2020 roku.

To chyba pierwszy taki konkurs, który ma miejsce w nowym roku 2020. Jego organizatorem jest Szybka Gotówka, a do zgarnięcia jest telefon iPhone 11 Pro.

Szybka Gotówka to już dosyć znana marka na rynku pożyczek krótkoterminowych. Umożliwia uzyskanie chwilówek całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Posiada przy tym dosyć wysokie kwoty pożyczek, zarówno dla swoich nowych, jak i stałych klientów.

Konkurs Szybka Gotówka – nagroda główna iPhone 11 Pro

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które zechcą wziąć pożyczkę w firmie Szybka Gotówka w terminie od 15 do 31 stycznia 2020 roku. Każda osoba, której wniosek o pożyczkę zostanie zaakceptowany, otrzyma do wykonania specjalne zadanie konkursowe.

Kto ma szansę wygrania IPhone 11 Pro 256 GB?

Osoba, która wykona i prześle zadanie konkursowe do 31 stycznia 2020 włącznie. Udzieli przy tym najbardziej oryginalnej i pomysłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca nagrody głównej zostanie wyłoniony przez specjalnie powołowe jury. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie i będące obywatelem Polski.

Przypomnijmy, że Szybka Gotówka udziela pożyczek, których okres spłaty może wynosić od 1 do 65 dni. W ramach pierwszej chwilówki możemy uzyskać pożyczkę w wysokości nawet do 6000 zł. Jeszcze większe limity dostępne są dla stałych klientów, których wysokość może osiągnąć nawet do 15 000 zł. Szybka Gotówka udziela pożyczek od 18 lat, osobom które posiadają aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Czytaj również

Oceń:*