iPad mini do wygrania w konkursie Wandoo

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Firma pożyczkowa Wandoo uruchomiła nie tak dawno, akcję promocyjną. W ramach której, osoby sięgające po pożyczkę za pośrednictwem firmy, mogą stać się posiadaczem urządzenia iPad mini. Wszyscy chętni wzięciem udziału w promocji, muszą się pospieszyć ponieważ konkurs potrwa do 16 lutego 2017 roku.

Warunkiem udziału w konkursie Wandoo, w którym do wygrania jest iPad mini o pojemności 128GB, jest wzięcie pożyczki w firmie. A następnie odpowiedzenie na stosunkowo proste pytanie. Należy opisać jakąś ciekawą historię, którą w ostatnim czasie przeżyliśmy. Do autora najciekawszej odpowiedzi powędruje iPad mini.

Konkurs Wandoo – iPad mini do wygrania

wandoo konkurs

Wandoo należy do firm specjalizujących się w udzielaniu popularnych chwilówek z okresem spłaty 30 dni. W ramach pierwszej pożyczki możemy otrzymać do 1500 zł pożyczki. A w ramach kolejnych nawet do 5000 zł. Warto odnotować przy tym, że sięgając po pierwszą pożyczkę, możemy ją pożyczyć całkowicie bez opłat. Nie ponosimy więc żadnych dodatkowych kosztów, pod warunkiem jednak że całą pożyczoną kwotę spłacimy terminowo.

Głównym warunkiem uzyskania pożyczki w Wandoo jest ukończone 20 lat. Brak opóźnień w spłacie kredytów oraz informacji o zadłużeniu w bazach dłużników. Do uzyskania pożyczki nie zbędne jest również posiadanie aktywnego rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego.

Czytaj również

Oceń: