Głośnik JBL Flip 3 za założenie karty w Citi Handlowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
głośnik JBL prezent Nowa kusząca promocja od banku Citi Handlowy! Głośnik JBL Flip 3 możemy otrzymać w prezencie od banku, jeśli tylko założymy w kartę kredytową Citi Simplicity oraz spełnimy dodatkowy warunek.

Pisałem już o tym nie raz, że Citi Handlowy bardzo często organizuje różnego rodzaju promocję. Wiążą się one bardzo często z założeniem karty kredytowej w banku i możliwości uzyskania bardzo atrakcyjnego bonusu. Tym razem wspomnianym bonusem jest głośnik JBL Flip3 którego możecie stać się właścicielem, jeśli tylko założycie w banku kartę Citi Simplicity i spełnicie dodatkowy warunek.

Ktoś może skorzystać z promocji JBL Flip 3?

Oczywiście jak wszystkie tego typu promocję, również ta skierowana jest wyłącznie dla nowych klientów banku. A więc tych osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z produktów finansowych Citi Handlowy. Trzeba przy tym posiadać ukończone 18 lat, minimalny dochód na poziomie 1200 zł oraz zatrudnienie od przynajmniej 3 miesięcy. Jeśli prowadzimy własną działalność, musi ona być prowadzona minimum od 2 lat a dochód powinien przy tym wynosić min. 2500 zł netto. Do otrzymania karty Citi Simplicity konieczne jest dostarczenie drogą elektroniczną, dokumentu potwierdzającego uzyskiwany dochód np. wyciąg z rachunku bankowego.

W jaki sposób możemy stać się właścicielem Głośnika JBL Flip 3?

Pierwszy krok to złożenie wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity nie później niż do 4 września 2018 roku. Gdy nasza karta zostanie nam już dostarczona, kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Powinniśmy to zrobić nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Ostatnim elementem koniecznym do uzyskania bonusu od banku, będzie dokonanie transakcji za pomocą karty. A jako że jest to karta kredytowa, nie musimy w tej sytuacji używać własnych środków a korzystamy ze środków banku. Transakcję za pomocą kartę o łącznej wartości min. 1000 zł będziemy musieli wykonać nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Głośnik JBL Flip 3 powinniśmy otrzymać w ciągu 30 dni od momentu kiedy bank potwierdzi spełnienie wszystkich wymaganych warunków.

Na koniec kilka słów o samej karcie Citi Simplicity

Jest to karta kredytowa bez dodatkowych opłat miesięcznych czy rocznych. Ponosimy więc jedynie koszt od wykorzystanego zadłużenia na karcie, w wysokości zmiennego oprocentowania nominalnego 10% w skali roku. Karta ta, podobnie jak inne karty kredytowe, daje nam dostęp do 56 dni okresu bez odsetkowego dla transakcji bezgotówkowych. Ponadto karta umożliwia otrzymanie zniżek do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty. Wysokość limitu na karcie w głównej mierze uzależniona jest o wysokości uzyskiwanych przez nas dochodów. A więc im większy posiadamy dochód, tym większy możemy otrzymać limit na karcie.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Ta promocja Citi z głośnikiem JBL ponownie jest dostępna, jeśli ktoś nie zdążył a chciałby z niej skorzystać. Oferta dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów, ważna do 14.05.2019 r.

    (5/5)
Oceń:*