Do 1500 zł za darmo w Lendon

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB
Oferta Lendon może szczególnie zainteresować te osoby, które jeszcze nie miały okazji brać w firmie pożyczki. W ramach pierwszej pożyczki do 1500 zł pożyczymy bez żadnych dodatkowych opłat.

Od czasu kiedy po raz pierwszy pisałem o tej firmie, minęło już trochę czasu a oferta Lendon od tego czasu uległa znacznym modyfikacjom. Największe zmiany to propozycja dla nowych klientów, którzy sięgając po pierwszą pożyczkę, nie będą ponosić żadnych kosztów ani opłat. W ramach pierwszej pożyczki możemy obecnie uzyskać nawet do 1500 zł z okresem spłaty do 30 dni.

Do 1500 zł za darmo w Lendon. Ofertę firmy Lendon, miałem okazję przedstawiać już jakiś czas temu i wracając do tego artykułu, nie da się nie zauważyć że oferta ewoluowała od tego czasu. Największe zmiany to wspomniana propozycja dla nowych klientów firmy czyli zwiększenie limitu dla nowych klientów do 1500 zł. Jeśli więc jesteśmy nowym klientem firmy, zainteresowanym uzyskaniem pożyczki w Lendon, to w ramach pierwszej pożyczki możemy pożyczyć do 1500 zł bez żadnych opłat. Warunek który musimy jednak spełnić to zwrot całej pożyczonej kwoty w ustalonym wcześniej terminie (do 30 dni).

Oferta dla stałych klientów nie zmieniła się zbytnio ponieważ dotychczasowy limit pożyczek który wynosił 3000 zł, został zwiększony do kwoty 3600 zł.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć o warunkach, jakie należy spełnić aby uzyskać pożyczkę w Lendon. Dolny limit wieku to 23 lata a górny 65 lat, ponadto wymagane jest posiadanie dowodu osobistego, rachunku bankowego oraz aktywnego numeru telefonii komórkowej.

Czytaj również

2 Opinie
  1. bardzo porządna firma. korzytałem z ich pożyczek i nie mam obaw co do nich. bardzo jasne zasady, przejrzysta umowa, to się ceni. warunki finansowe co do spłaty całkiem przyzwoite. miło że pomyśleli o swoich klientach i zwiększyli te pułapy kwot

  2. Teraz jest już 2500 zł dla pierwszej darmowej pożyczki, ale pewnie nieliczni dostaną taką kwotę. Jak się wnioskuje o mniejsze kwoty to jest większe prawdopodobieństwo, że wniosek zostanie zaakceptowany

Oceń:*