Darmowy tablet w Providencie do końca marca

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Tablet gratis w Providencie tylko do 29 marca 2016 dla wszystkich nowych klientów, którzy sięgną po pożyczkę w wysokości nie mniejszej jak 2000 zł.

Spieszę poinformować Was o kolejnej promocji, w ramach której możecie stać się właścicielem jednego z tabletów marki Lenovo. Z taką promocją ruszyła właśnie firma pożyczkowa Provident a skorzystać z niej będzie mogła każda osoba, która w firmie nie brała wcześniej żadnych pożyczek a zdecyduje się na zaciągniecie takiej nie później niż do 29 marca.

„Tablet gratis” – nowa promocja Providenta która skierowana jest do wszystkich nowych klientów. Każda osoba która zawrze umowę o pożyczkę, spłacaną w ratach miesięcznych może otrzymać tablet marki Lenono o wartości co najmniej 320 złotych brutto. Warunkiem jest wybór pożyczki samoobsługowej o której pisałem nie tak dawno temu, nie mniejszej niż 2000 zł i z okresem spłaty 6, 12, 18 lub 24 miesięcznym. Gwaranacją otrzymania nagrody w postaci tableta jest terminowa spłata rat pożyczki według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Jak wcześniej wspomniałem, z promocji możecie skorzystać do 29 marca 2016 roku i pod warunkiem że nigdy wcześniej nie braliście pożyczki w firmie Provident. Uzyskanie pożyczki jest możliwe przez osoby które mają ukończone 18 lat, posiadają polskie obywatelstwo, posiadają stały dochód oraz mają dostęp do telefonu komórkowego i rachunku bankowego.

Czytaj również

Oceń:*