Darmowy tablet w Providencie do końca marca

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Spieszę poinformować Was o kolejnej promocji, w ramach której możecie stać się właścicielem jednego z tabletów marki Lenovo. Z taką promocją ruszyła właśnie firma pożyczkowa Provident. A skorzystać z niej będzie mogła każda osoba, która w firmie nie brała wcześniej żadnych pożyczek. A zdecyduje się na zaciągniecie takiej pożyczki nie później niż do 29 marca.

Tablet w prezencie od Provident

“Tablet gratis” – nowa promocja Providenta która skierowana jest do wszystkich nowych klientów. Każda osoba która zawrze umowę o pożyczkę, spłacaną w ratach miesięcznych może otrzymać tablet marki Lenono. O wartości co najmniej 320 złotych brutto. Warunkiem jest wybór pożyczki samoobsługowej o której pisałem nie tak dawno temu, nie mniejszej niż 2000 zł i z okresem spłaty 6, 12, 18 lub 24 miesięcznym. Gwarancją otrzymania nagrody w postaci tabletu jest terminowa spłata rat pożyczki, według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Jak wcześniej wspomniałem, z promocji możecie skorzystać do 29 marca 2016 roku. Pod warunkiem że nigdy wcześniej nie braliście pożyczki w firmie Provident. Uzyskanie pożyczki jest możliwe przez osoby które mają ukończone 18 lat, posiadają polskie obywatelstwo. Mają stały dochód oraz mają dostęp do telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Aktualnie za pośrednictwem firmy Provident możecie uzyskać pożyczki gotówkowe w wysokości od 500 do 15 000 zł. Spłata pożyczki może odbywać się w ratach tygodniowych lub w ratach miesięcznych.

Czytaj również

Oceń: