Darmowa pożyczka na start w Providencie

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Darmowa pożyczka na start w Providencie, dostępna jest dla wszystkich nowych klientów, którzy będą zaciągali swoją pierwszą pożyczkę w firmie.

Nie tylko w firmach udzielających chwilówki macie możliwość uzyskania w pełni darmowej pożyczki dla nowych klientów. Również Provident umożliwia otrzymanie darmowej pożyczki na start.

Pożyczka na Start w Providencie jest jednak jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą, w porównaniu do tradycyjnych chwilówek. Za pośrednictwem firmy możemy bowiem uzyskać w pełni darmową pożyczkę, którą będziemy oddawali w 5 równych ratach miesięcznych.

Pożyczka z RRSO 0% aż na 5 miesięcy

Promocyjna oferta Providenta, w ramach której uzyskamy darmową pożyczkę, może dotyczyć wyłącznie nowych klientów. A więc takich, którzy w Providencie będą brali pożyczkę po raz pierwszy. W ramach oferty możemy uzyskać pożyczkę gotówkową w wysokości od 500 do 2000 zł. Promocją objęte są wyłącznie pożyczki udzielane przez internet.

Oddaj tyle ile pożyczyłeś

Korzystając z oferty promocyjnej Pożyczki 5×0 nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Do oddania będziemy mieli dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Co więcej, pożyczki nie musimy zawracać jednorazowo jak w przypadku chwilówek, a będziemy mieli na to aż 5 miesięcy. Spłata pożyczki zostanie nam rozłożona na 5 rat miesięcznych.

Jak otrzymać darmową pożyczkę na start w Provident?

Pierwszym elementem będzie złożenie internetowego wniosku o pożyczkę. Tutaj powinniśmy wskazać kwotę pożyczki jaką jesteśmy zainteresowani, oraz 5 miesięczny okres spłaty. Kolejnym etapem będzie otrzymanie oferty, którą powinniśmy sprawdzić a następnie ją zaakceptować. Po potwierdzeniu danych i pozytywnej akceptacji naszego wniosku, otrzymamy przelew pożyczki na nasze konto bankowe. Jedyne o czym będziemy musieli pamiętać, to terminowa spłata pożyczki.

Provident to jedna z najstarszych firm udzielających pożyczek pozabankowych w Polsce. Choć firma rozpoczynała swoją działalność od udzielania pożyczek domowych, to aktualnie posiada bardzo szeroko rozwiniętą ofertę pożyczek udzielanych całkowicie przez internet. Firma Provident umożliwia uzyskanie pożyczek pozabankowych w wysokości nawet do 20 000 zł. Okres spłaty pożyczek poza promocją wynosi od 3 do 48 miesięcy.

Czytaj również

Oceń:*