Darmowa Pożyczka na 5 miesięcy od Providenta

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Nie tylko chwilówki możemy pożyczyć całkowicie za darmo, w ramach promocji dla nowych klientów. Podobną promocję uruchomiła również firma Providnet oferując darmowe pożyczki ratalne aż na 5 miesięcy.

Firma Provident należy do jednych z najstarszych firm pożyczkowych działających na naszym krajowym rynku. Jest dobrą alternatywą w sytuacji, jeśli nie uda nam się uzyskać dodatkowej gotówki w banku. Po wprowadzeniu nie drogiej w spłacie pożyczki internetowej, firma postanowiła wprowadzić jeszcze bardziej korzystne warunki zaciągania pożyczek. Z nowej oferty Pożyczki na Start będą szczególnie zadowolone osoby, które korzystają z oferty firmy po raz pierwszy.

Darmowa Pożyczka na Start na 5 miesięcy

W jaki sposób skorzystać z promocyjnej pożyczki Providenta? Przede wszystkim powinniśmy należeć do tego grona osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z pożyczek firmy. W ramach pożyczki na start będziemy mogli pożyczyć od 500 do maksymalnie 2000 zł. Wystarczy że wybierzemy kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty a następnie wypełnimy wniosek o pożyczkę. W kolejnym kroku konieczne będzie sprawdzenie i akceptacja oferty którą otrzymamy. Ostatni krok w celu uzyskania darmowej pożyczki to już tylko potwierdzenie swoich danych oraz oczekiwanie na przelew pożyczki na konto.

Jak spłacić darmową pożyczkę? Darmową pożyczkę na start będziemy oddawać w równych ratach miesięcznych. Oddamy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy, a więc do kwoty pożyczki nie zostaną doliczone żadne dodatkowe odsetki ani prowizja. Oferta darmowej Pożyczki na Start dotyczy umów zawieranych wyłącznie przez internet i obowiązuje od 6.03.2019 r.

Czytaj również

Oceń: