Czerwcowa promocja pożyczek Providenta za 0 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Kolejna z promocji Providenta, w ramach której możemy sięgnąć po darmową pożyczkę.

Jeszcze tylko przez najbliższy tydzień potrwa promocja, w ramach której możemy skorzystać z darmowej pożyczki w Providencie. Warunkiem skorzystania z promocji, jest podobnie jak w przypadku firm udzielających chwilówki, pełna spłata pożyczki w terminie 30 dni. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki, załatwimy drogą online.

Provident w ostatnim czasie kładzie mocny nacisk na pożyczkę samoobsługową, która od jakiegoś czasu dostępna jest w ofercie firmy. Usługa polega na pozyskaniu potrzebnej gotówki całkowicie przez internet i bez konieczności odbywania spotkań z konsultantami firmy, co jeszcze kilka lat temu było praktycznie nie do pomyślenia. Co jednak najlepsze, oferta kusi również dosyć przystępnymi kosztami jak na warunki pozabankowe.

Aby jeszcze bardziej zachęcić do korzystania z pożyczki samoobsługowej, firma Provident już po raz kolejny wprowadziła promocję w ramach której pożyczkę możemy uzyskać całkowicie za darmo i bez opłat. Jest jednak jeden dosyć ważny warunek aby skorzystać z tej promocji – spłata całej pożyczonej w terminie nie dłuższym jak 30 dni.

Obecnie za pośrednictwem Providenta możemy pożyczyć od 300 do nawet 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Biorąc pod uwagę koszty pożyczek pozabankowych, oferta pożyczki samoobsługowej posiada jedne z najniższych kosztów wśród tego typu pożyczek. Choć opinie na temat Providenta bywają różne, to jednak muszę przyznać że jest to dobra alternatywa w sytuacji jeśli nie możemy z pewnych powodów otrzymać potrzebnej gotówki z banku.

Promocja darmowej pożyczki za 0 zł w Providencie potrwa do 28.06.2016 r.

Czytaj również

Oceń:*