Codziennie darmowa pożyczka w Zaplo

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Superkonkurs w Zaplo, codziennie do wygrania spłata pożyczki.

Właśnie rozpoczęła się kolejna akcja promocyjna jednej z pożyczkowych marek – tym razem jest to promocja uruchomiona przez Zaplo. Każdego dnia (do końca czerwca) jedna osoba która otrzymała pożyczkę w Zaplo, będzie miała szansę wygrać całkowitą spłatę swojej pożyczki.

Konkura Zaplo „Codziennie pożyczka Zaplo za darmo” został uruchomiony z pierwszym dniem czerwca a potrwa do 30 czerwca 2016. Mogą brać w niej udział zarówno nowi jak i stali klienci firmy, którzy zaciągając pożyczkę w okresie promocyjnym, mają szansę wygrać pełną spłatę swojej pożyczki. Jedyną rzeczą jaką należy zrobić po uzyskaniu pożyczki to udzielenie odpowiedzi na dosyć proste proste zadanie konkursowe. Każdego dnia wylosowana zostanie jedna osoba, za którą Zaplo spłaci całą pożyczkę.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zaznajomić się z propozycją pożyczek Zaplo, to warto wspomnieć że obecnie firma proponuje pożyczki ratalne od 1000 do nawet 10 000 zł. Okres spłaty możemy sobie dopasować samodzielnie, wskazując wysokość raty miesięcznej jaką będziemy w stanie spłacać co miesiąc. Maksymalny okres spłaty pożyczki może wynosić do 24 miesięcy.

O pożyczkę w Zaplo możecie się starać, o ile macie już ukończone 21 lat, posiadacie dochody które umożliwiają Wam bez problemu spłacić raty pożyczki a przy tym nie posiadacie żadnych większych zadłużeń zarówno w rejestrach dłużników jak i BIK.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Całkiem solidna firma z całkiem niezłą ofertę, może nie najtańszą pośród firm pożyczkowych, ale na pewno łatwiej dostępna od tej większości. Szybko i sprawnie udzielają pożyczek, podobnie jak w Vivusie, który też należy do tej samej firmy.

  2. (5/5)

    W Zaplo teraz pierwsza pożyczka jest za darmo, ale dotyczy to wyłącznie nowych klientów i pożyczek spłacanych w ciągu 30 dni. Trzeba pamiętać przy tym, o terminowej spłacie pożyczki.

Oceń:*