BIZnes konto active czyli bezpłatne konto firmowe bez warunków

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
bezpłatne konto firmowe bez warunków Konto firmowe za totalne 0 zł i to bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków? Możliwe, pod warunkiem że się pospieszycie i założycie konto nie później jak do końca stycznia 2016 roku!

O tym że zdarzają się konta osobiste na prawdę w pełni darmowe a więc takie za których prowadzenie nie zapłacimy ani złotówki a przy tym nie będziemy musieli spełniać żadnych dodatkowych warunków, to już miałem okazję pisać na blogu przynajmniej kilka razy. Ale o koncie firmowym które jest faktycznie darmowe i również pozbawione żadnych haczyków, o tym pisać chyba jeszcze nie miałem okazji.

O takim właśnie koncie napiszę dzisiaj a jest nim BIZnes konto active w BIZ Bank. Banku który posiada ofertę finansową skierowana wyłącznie do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Przeglądając propozycje banku wśród których są kredyty firmowe, karty kredytowe dla firm czy lokaty, natkniemy się również na ofertę konta firmowego które dostępne jest bez żadnych opłat.

Bezpłatne konta firmowe w bankach

Większość banków które oferuje prowadzenie konta firmowego każe płacić ich posiadaczom dosyć duże opłaty związane z prowadzeniem konta. Takie opłaty są pobierane nie tylko za miesięczne korzystanie z konta, ale również za korzystanie z karty debetowej, przelewy internetowe czy nawet za obsługę elektroniczną konta. Wiem o czym mówię, ponieważ do tej pory miałem okazję prowadzić już kilka takich kont w różnych bankach a poza tym śledzę na bieżąco propozycje banków. Na szczęście co raz więcej banków stara się proponować osobom prowadzącym własny biznes, znacznie korzystniejsze rozwiązania związane z prowadzeniem konta firmowego. Jednym z takich banków bez wątpienia jest Biz Bank który za prowadzenie konta firmowego nie pobierze od nas ani złotówki pod warunkiem że założymy je do 31 stycznia 2016 roku. W takiej sytuacji konto pozostanie bezpłatnie dożywotnio a my nie będziemy musieli spełniać żadnych dodatkowych wymagań banku.

Konto firmowe bez opłat

Co dokładnie mam na myśli pisząc że konto będzie całkowicie darmowe i pozbawione opłat? Praktycznie wszystkie rzeczy związane z prowadzeniem konta firmowego począwszy od prowadzenia konta a więc opłaty miesięczne (0 zł), przelewy internetowe (0 zł), wydanie i użytkowanie pierwszej karty debetowej (0 zł) oraz wypłaty z bankomatów żarówo w kraju i za granicą (0 zł). Żeby tego jeszcze było mało, będziemy mogli liczyć na promocyjne oprocentowanie konta w wysokości 4 procent dla środków znajdujących się na rachunku, jednak w przedziale od 5 do 10 tys. zł.

Dostęp mobilny do konta – poza tym że będziemy mieli dostęp do konta za pośrednictwem komputera stacjonarnego czy laptopa, to będziemy mogli z niego korzystać również przy użyciu smartfona czy tableta. Pomoże nam w tym specjalna aplikacja mobilna BizBanku, którą bezpłatnie pobierzemy z Googleplay czy AppStore.

Poza wszystkimi tymi udogodnieniami zakładając bezpłatne konto firmowe w Biz Banku będziemy mogli również dodatkowo założyć darmowe konto walutowe z bez prowizyjnymi przewalutowaniami, możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów np. prawnych, medycznych i windykacyjnych, możliwość wykonywania europejskich przelewów (SEPA) czy dokonywanie zakupów na całym świecie w punktach oznaczonych logo Visa.

Jak więc widzicie, korzyści związanych z założeniem konta BIZnes konto active jest sporo, jeśli więc myśleliście nad zmianą konta firmowego to teraz jest dobry moment aby dokładnie się nad tym zastanowić. Oby jednak nie za długo, ponieważ jak wcześniej pisałem na tych warunkach konto możecie otworzyć maksymalnie do 31 stycznia 2016 r.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Pakiet windykacyjny – to wydaj się ciekawe w tym koncie. Ogólnie na prawe nie najgorsza jest ta oferta.

Oceń:*