900 zł do odebrania w mBanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Napiszę dziś o ciekawej promocji która pojawiła się w ofercie mBanku. A dotyczy osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Wspomniane 900 zł możemy zyskać w zamian za otwarcie rachunku firmowego mBiznes Start. Oraz spełnienie dodatkowych warunków, które specjalnie dla Was dzisiaj przybliżę.

Zanim jednak przejdę do podzielenia się informacjami związanymi z wspomnianą promocją, chciałbym podzielić się moją opinią na temat konta firmowego w mBanku. Jest to bowiem jedno z najtańszych w prowadzeniu kont dla osób posiadających własny mały biznes. A ponadto bardzo wygodne w obsłudze. Zarówno jeśli mówimy o komputerach stacjonarnych i laptopach, jak również o urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet.

Do kogo skierowane jest konto mBiznes Start?

Mogą z niego skorzystać osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Z więc zarówno firmy jednoosobowe, różnego rodzaju spółki, fundacje, stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe a nawet kościoły i związki wyznaniowe. Konto Start może być jednak otwarte przez firmy, które nie są prowadzone dłużej niż 12 miesięcy. W skrócie – jest to oferta skierowana wyłącznie do nowych firm. Konto Start otwierane jest na najbliższe 12 miesięcy. Po tym terminie sami będziemy mogli zdecydować w jaki rachunek przekształcić dotychczasowe konto Start.

Konto Start jest w pełni darmowe. A więc pozbawione opłaty za prowadzenie konta, przynajmniej przez najbliższe 12 miesięcy. Ponadto zakładając konto, będziecie mogli również liczyć na możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów do ZUS i US. Również bezpłatne jest wypłacanie gotówki z bankomatów. Oraz korzystanie z wpłatomatów mBanku na terenie całego kraju.

W przypadku przelewów internetowych wygląda to nieco inaczej. Ponieważ w pierwszym miesiącu prowadzenia konta, mamy do dyspozycji 5 bezpłatnych przelewów. W kolejnych miesiącach również będziemy mogli skorzystać z takiego pakietu 5 bezpłatnych przelewów. Pod warunkiem że wykonamy z konta minimum jeden przelew do ZUS w miesiącu poprzedzającym.

Za co możemy zgarnąć wspomniane 900 zł?

Pierwszy warunek do spełnienia to oczywiście założenie konta. Możemy to zrobić całkowicie przez internet np. za pomocą elektronicznego wniosku o założenie konta Start mBiznes. Jeżeli już założymy konto i będzie ono aktywne to jeden z warunków będziemy mieli już spełnione. Kolejny warunek na drodze do uzyskania 600 zł to wykonywanie z konta przelewów do ZUS (za min. 250 zł) czyli tradycyjnych składek, które płacimy co miesiąc z konta firmowego. Powinniśmy również przynajmniej raz w miesiącu dokonać dowolnej transakcji za pomocą karty płatniczej.

Jak więc widzicie – warunki nie są specjalnie wygórowane. Tym bardziej że praktycznie wszystkie osoby mające założoną działalność ani tak odprowadzają składki do ZUS. A opłacenie przynajmniej jednych zakupów w miesiącu za pomocą karty mBanku to już przy tym pestka.

Mamy już 600 zł ale mieliśmy przecież zgarnąć aż 900 zł? Otóż dodatkowe 300 zł będziemy mogli uzyskać spełniając jeszcze jeden warunek którym jest skorzystanie z księgowości internetowej mBanku – mKsięgowość. Muszę tu jednak od razu wspomnieć że dla nowych klientów konta Start, ta usługa jest bezpłatna a dodatkowo przez najbliższe 6 miesięcy otrzymujemy opiekę księgowej gratis.

Ta promocja nie jest już dostępna, ale możesz sprawdzić czy mBank nie posiada w ofercie nowej promocji

Czytaj również

Oceń: