600 zł na start od mBanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
O 600 zł mogą wzbogacić się te osoby które założą w mBanku jedno z dwóch firmowych kont a następnie będą z niego przelewały składki do ZUS.

Po dzisiejszej informacji o promocji w banku Millenium, dziś przed zaczynającym się weekendem chciałbym przedstawić jeszcze jedną interesującą promocję która powinna zainteresować właścicieli firm lub nowo upieczonych przedsiębiorców. Zakładając konto mBiznes Start możemy odebrać nawet 600 zł.

O koncie mBiznes miałem okazję pisać nie tak dawno ponieważ w ubiegłym miesiącu kiedy to informowałem o limicie kredytowym dla nowych firm który dostępny jest wraz z tym kontem a może wynosić nawet do 10 000 zł. Dzisiaj o kolejnej fajnej promocji która powinna zainteresować te osoby które prowadzą własną działalność gospodarczą a konta firmowego w mBanku jeszcze nie posiadają.

Premia w wysokości 600 zł może nam być przyznana jeśli założymy jedno z dwóch kont firmowych oferowanych przez mBank a więc mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort. Kolejnym z warunków kiedy nasze konto będzie już aktywne jest dokonywanie płatności składek do ZUS na kwotę nie mniejszą jak 250 zł każdego miesiąca przez okres najbliższych 12 miesięcy. I na koniec jeszcze jeden mały warunek który musimy spełnić aby otrzymywać wspomnianą premię to dokonanie każdego miesiąca przynajmniej jednej transakcji za pomocą karty płatniczej wydanej do konta.

Jak będzie nam wypłacona wspomniana premia w wysokości 600 zł? Otóż będzie ona wypłacana w formie 12 przelewów, każdy po 50 zł do 30 dnia każdego miesiąca, oczywiście bezpośrednio na nowo założone konto.

Jak wyglądają opłaty w przypadku konta mBiznes Start? Przez pierwsze 12 miesięcy konto pozostaje bezpłatne, darmowe są również przelewy do ZUS czy US, podobnie wypłata gotówki z bankomatów. W przypadku dokonywania przelewów internetowych, darmowe jest 5 pierwszych wykonanych w danym miesiącu.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Jeśli miałbym od nowa zakładać firmę to pewnie skorzystałbym ponownie z konta mBiznes w mBanku. Jedno z najtańszych kont firmowych dostępnych na rynku. Jedyny minus że nie mam placówki banku w swoim mieście np. w sytuacji jeśli chciałbym wnioskować o jakiś większy kredyt.

    (4/5)
Oceń:*