50 zł w prezencie od BGŻOptima Lokata Bezkarna

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Lokata Bezkarna i 50 zł w promocji - jeśli zainteresowała Was ta promocja to warto się pospieszyć ponieważ pula nagród jest ograniczona

Przed świętami uruchomiona została kolejna promocja w ramach której możemy wzbogacić się o premię pieniężną. Tym razem taką premię może uzyskać od banku BGŻ Optima w ramach Lokaty Bezkarnej. Do rozdania bank ma 1000 nagród pieniężnych w wysokości 50 zł.

Na samym początku należy podkreślić że czas promocji jest ograniczony i w zasadzie zależy on od tego jak szybko zostanie wyczerpana dostępna pula nagród. Ogólnie promocja polega na tym że zakładamy konto oszczędnościowe oraz lokatę a następnie musimy wpłacić na lokatę kwotę nie mniejszą niż 1000 zł i potrzymać ją na tej lokacie przynajmniej do 5 lutego 2016 roku.

Jeśli jednak interesują Was szczegóły to oto informacja jak krok po kroku zdobyć wspomnianą premię w wysokości 50 zł:

Pierwszy krok to wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie Promocja z BGŻ Optima. W kolejnym punkcie wypełniamy wniosek o otwarcie Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optima (najpóźniej do 17 grudnia 2015). Podczas gdy będziemy składać wniosek o otwarcie konta, wybieramy dodatkowo Lokatę Bezkarną. Aby spełnić kolejny warunek promocji będziemy musieli wpłacić na lokatę nie mniej niż 1000 zł do 18 grudnia 2015 roku i taką kwotę przetrzymać na lokacie przynajmniej do 5 lutego 2016 roku.

Kiedy otrzymamy wspomnianą nagrodę w wysokości 50 zł? Wszystkie nagrody pieniężne będą wypłacane do 15 lutego 2016 roku bezpośrednio na konto osoby biorącej w promocji w BGŻOptima.

Czytaj również

Oceń:*