400 zł na zakupy w Leroy Merlin z kartą kredytową Citibank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
voucher Leroy Merlin Zakładając kartę kredytową Citi Simplicity oraz spełniając dodatkowe warunki (niezbyt trudne), staniemy się właścicielem vouchera do Leroy Merlin w wysokości 400 zł.

Nie ma chyba drugiego takiego banku, który praktycznie bezustannie kusiłby klientów kolejnymi promocjami. Nowa oferta promocyjna może zainteresować szczególnie te osoby, które właśnie szykują się do remontu lub zakupiły nowe mieszkanie. Zakładając kartę kredytową w Citibanku i spełniając określone warunki, otrzymamy od banku kartę podarunkową na zakupy w Leroy Merlin w wysokości 400 zł.

Zanim przejdziemy do samej promocji, wspomnimy może nieco więcej na temat samej karty kredytowej. Wiadomo że taka oferta byłaby dla nas mało korzystna, w sytuacji jeśli korzystanie z niej wiązałoby się jakimiś dużymi opłatami. Tymczasem karta kredytowa Citi Simplicity to brak jakichkolwiek opłat za korzystanie i użytkowanie karty. I jak podkreśla sam bank, nie ma tu żadnych dodatkowych gwiazdek oraz warunków, które musielibyśmy spełnić by karta pozostała w pełni darmowa. Z aktualną wysokością RRSO możecie zapoznać się w poniższej ramce.

Jak odebrać voucher do Leroy Merlin?

Tutaj nie ma ani żadnych skomplikowanych warunków ani też czynności, z którymi byśmy sobie nie poradzili. Pierwsza czynność to oczywiście złożenie samego wniosku o założenie karty kredytowej. Jak podkreśla bank, w trakcie składania wniosków, konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych (w formie elektronicznej). Jeśli jesteśmy osobą zatrudnioną na umowę o pracę, wystarczy ze prześlemy wyciąg z rachunku bankowego z wpływami za ostatnie 3 miesiące. W przypadku osób samozatrudnionych oraz prowadzących działalność gospodarczą będzie to KPIR lub Rachunek Zysków i Strat za rozliczone miesiące roku bieżącego (minimum 6 m-cy) oraz zaświadczenie o nie zaleganiu ZUS (lub wyciągi potwierdzające zapłacony podatek i składki ZUS).

Kolejne kroki będziemy mogli wykonać, w momencie gdy już otrzymamy informację o pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku. Od tego momentu, już tylko trzy kroki dzielą nas aby otrzymać 400 zł na zakupy w Leroy Merlin.

1. W pierwszym kroku powinniśmy zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank Online za pomocą utworzonych wcześniej danych. Taką operację najlepiej przeprowadzić od razu. W każdym bądź razie, nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

2. W tym kroku powinniśmy wykonać transakcje bezgotówkowe za pomocą karty w wysokości nie mniejszej niż 2000 zł. Oczywiście może to być kilka różnych transakcji o łącznej wysokości 2000 zł. Taka płatność lub płatności powinny zostać zrealizowane nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia naszej umowy.

3. Jeśli spełnimy oba powyższe warunki, w trzecim kroku będziemy mogli już odebrać naszą kartę podarunkową o wartości 400 zł na zakupy w Leroy Merlin. Otrzymamy ją na wcześniej podany adres korespondencyjny, nie później jednak niż do końca drugiego miesiąca, po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji.

Samo uzyskanie karty podarunkowej od Leroy Merlin to jak się okazuje nie jedyny atut założenia karty kredytowej w CitiBanku. Ponadto karta ta daje nam dostęp do zniżek nawet do 15% w ponad 100 restauracjach w Polsce czy zniżki i rabaty w sklepach u blisko 300 partnerów programu Citi Specials. Umożliwia również korzystanie z przedsprzedaży biletów na największe koncerty w Polsce, o czym już informowaliśmy na naszych łamach.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (4/5)

    Nie mam pojęcia o co chodzi z tym bankiem. Składałem wniosek o kartę kredytową w ubiegłym tygodniu, niby się wszystko zgadza. Pan w rozmowie ze mną wspomniał że decyzja będzie pozytywna i że mam czekać na informację. Czekam już z dobry tydzień, w między czasie dopominam się na live chacie już chyba ze trzy razy i nadal nic. U Citibanku to taki standard że trzeba swoje odczekać?

Oceń:*