360 zł premii od banku Millenium

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB
360 zł premii - tyle możemy zyskać w ciągu 6 miesięcy od momentu otwarcia jednego z dwóch kont osobistych w banku Millenium.

Począwszy od dzisiejszego artykułu zamierzam bardziej aktywnie opisywać bankowe promocje w ramach których możemy wzbogacić się o dodatkową gotówkę lub gadżety od banków. Na pierwszy rzut idzie promocja banku Millenium w ramach której możemy zyskać aż 360 zł premii.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania takiej premii jest oczywiście założenie konta w banku Millenium – promocją objęte są Konto 360 stopni oraz Konto 360 Student. Oczywiście promocyjnymi warunkami są objęci wyłącznie nowi klienci którzy nie posiadają w banku konta. Kiedy nasze konto będzie już aktywne będziemy otrzymywać zwrot za dokonywane płatności kartą płatniczą.

Jak uzyskamy wspomnianą kwotę w wysokości 360 zł? Otóż będziemy otrzymywali 2% zwrotu za płatności dokonywane kartą (nie więcej jak 30 zł miesięcznie) oraz dodatkowo 10% zwrotu za płatności za pomocą usługi Blik (tu również limit miesięczny to 30 zł). Blik to taki nowy standard płatności mobilnych wykonywanych za pomocą smartfonów. Jak więc nie trudno policzyć łącznie będziemy mogli otrzymać do 60 zwrotu miesięcznie. Jako że promocja obowiązuje przez pierwsze 6 miesięcy a więc nie trudno też policzyć że łącznie przez 6 miesięcy otrzymamy 360 zł zwrotu na nasze konto.

Należy też wspomnieć o dodatkowych warunkach promocji którymi są:
– przynajmniej jedna płatność kartą
– zalogowanie się do aplikacji mobilnej
– wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł miesięcznie (nie muszą to być wpływy od naszego pracodawcy a po prostu przelew z innego banku na taką kwotę lub większą).

Jeśli spełnimy te warunki to świeżo założone konto 360 stopni również będzie darmowe a więc nie będziemy ponosić opłat za prowadzenie konta, nie zapłacimy również za kartę do konta, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych jak i zagranicznych czy bezpłatne przelewy z konta.

Wspomniana promocja w ramach której możemy zyskać 360 zł premii potrwa do 22 listopada 2015 więc aby z niej skorzystać mamy jeszcze nie całe 2 miesiące aby założyć konto 360 w Millenium.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Millenium też miał akcje z premią 150 złotych jest ważna do dziś, ale miała lepsze warunki niż ta z premią 360 zł dostępna w agora performence do której link znajdziesz na blogu 😉

  2. Konto 360 to korzystne rozwiązania a przede wszystkim bardzo nowoczesne. Pamiętam że bank Millenium pod tym kątem zawsze był do przodu przed innymi, bo ich konto miałem założone już w 1998 roku, kiedy zaczynałem swoją pierwszą pracę 😉

    (4/5)
Oceń:*